Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

nhandi

2017. január 5.

Az itteni vélemények alapján rendeltem magamnak.Nekem nagyon bejött! Az arcradírt dolgozom el vele, jól tisztít de mégsem lesz utána vörös az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

szandiir

2016. december 12.

Párszor használtam csak. Nagyon kellemesen masszírozza az arcbőröm :) És az arctisztító krémmel is jól bánik, egyenletesen oszlatja el, jobban beledörzsölve és megtisztítva a bőrt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Recsu

2016. december 11.

Amilyen egyszerű,olyan nagyszerű. A dolgat jol vegzi,tobb szennyezodest tavolit el ezzel az arclemoso,mint nelkule. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

stimea

2016. december 3.

Nagyon szeretem ezt a kis arctisztító kefét és tök jó, hogy így rácuppan az arclemosóra és nem foglal semmi helyet. Nagyon praktikus, sokkal tisztábbnak érzem az arcbőröm miután ezzel mostam át. Nem működik jól minden arclemosóval, pl nekem a Gariner 3in1-el nem funkcionált 100%-osan de ez nem a kis kefe hibája. Nagyon gyengéd, nem irritál de tisztít rendesen. Az ebay-ről tuti, hogy kb. fele ennyiért is be lehetne szerezni no de ennyi baj legyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

buzasannamari

2016. november 15.

Kis kedvenc, leárazva vettem, de a teljes árat is megéri. Két rituálénál használom a legtöbbet: a megszáradt arcpakolás lemosására (tudjátok: az orr mellett, fül mellett milyen nehezen mosható le), és arctisztító zselék felvitelére, bemasszírozásába. Ár/minőség: öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

Zoldtulipan

2016. október 17.

Sokáig szemeztem vele, míg végül megvettem (többek közt az itteni vélemények miatt).
Én nem tudom, ez a kis kütyü mit csinál, vagy hogy csinálja, de nagyon jól csinálja! Arctisztító géllel használom, és remekül tisztít, eltávolítja az elhalt hámsejteket, és kb minden felesleges dolgot az arcomról. Teljesen más tapintása lesz a bőrömnek utána, amit nagyon szeretek. A sörték puhák, állagra kb mint a konyhai szilikon, kellemes a használata. Az ára sem vészes, édemes beruházni rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

angelcare

2016. szeptember 25.

Ez egy nagyon jópofa kis találmány. :) Nagyon kellemes vele arcot mosni és úgy vettem észre hogy sokkal simább az arcbőröm amióta használom. Könnyű a tisztítása is. Ha nagyon kötekedni akarok akkor lehetne egy picivel nagyobb de egyébként nagy kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Vanda234

2016. szeptember 9.

Szerintem nem jó. Nem érztem hogy jobban tidztitana nem jó a feje se én nem bírom az ilyeneket de egyszer megérte az ára. 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

educ

2016. szeptember 9.

Nagyon szeretem, arcradírral együtt szoktam használni, már 2x újravettem, nagyon hatásos, használata után sokkal tisztább frissebb az arcom. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

eartha

2016. augusztus 31.

Nagyon jó, szintén itteni vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam. Arcradírral is használom, nagyon jól kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.