Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

kriszta04

2016. augusztus 21.

Nagyon jó. Itteni vélemények hatásara vettem meg én is érdemes volt én a gél álagú arc tisztitómmal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Lanie

2016. július 31.

Itteni vélemények hatására vettem meg, érdemes volt, segíti a tisztítás folyamatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

loju

2016. július 15.

Akciósan vettem, így tökéletesen megérte minden forintja. Kicsit szerintem lehetne nagyobb, és a tapadókorongja is, amit a két ujjam közé szorítva használom ezt a kis cukiságot az esti arctisztításhoz folyékony arctisztítót rátéve. Hársérülést egyáltalán nem okoz a szilikonos anyaga, viszont egész jól tisztít. Anyukám a pakolások bemasszírozására használja és nagyon szereti. Valóban kellemes érzés a használata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

hdora87

2016. július 8.

Nagyon praktikus, jól megtisztítja az arcom. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, jól bele tudom dolgozni a krémeket az arcomba.
Ecsettisztítónak is ki fogom próbálni, ha gyengülne az állapota. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Ecsettisztítónak is ki fogom próbálni, ha gyengülne az állapota. :)

kiovszkyfanni

(!)
2016. július 4.

Igazán praktikus, a nehezen lemosható pakolásokat, főleg az Izraelből hozott holt-tengeri iszapot, tökéletesen lemossa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

m087

2016. május 2.

Nagyon praktikus, jól megtisztítja az arcom. Már elég régen használom és olyan, mint új korában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Regi

2016. április 9.

Egy avonos arctisztítóval használom, jól bevált,már kissé elhasználódott így az ecseteim tisztítására használom és arra is szuperül működik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

kicsiboszi

2016. március 31.

Teljesen ugyanezt a kialakítást vettem meg aliról kábé kétszáz forintért. Az arcradíros arctisztítómmal használom, reggel szuperül felpezsdíti a bőröm, ami nagyon jól jön, mert hajnalban kelek. Kipróbáltam, hogy ezzel a kefécskével masszírozom a bőrömbe a krémet, és nagyon elégedett vagyok vele: kevesebb krémet sokkal hatásosabban tudtam beledolgozni a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Meszti

2016. március 6.

Juj, hát őt nagyon szeretem. Egy borsónyi arctisztító gélt teszek rá, lágyan átmasszírozom az arcom pihe-puha lesz a bőröm. Az elhalt hámsejteket eltávolítja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

telelle

2016. január 22.

Imádom, tényleg sokkal jobb vele az arcmosás, bár néha kicsúszik a kezemből, és nagyon praktikus is. 500 Ft-értszereztem és valószínűleg sokáig nem kell újravennem, úgyhogy abszolút jó befektetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.