Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

telelle

2016. január 22.

Imádom, tényleg sokkal jobb vele az arcmosás, bár néha kicsúszik a kezemből, és nagyon praktikus is. 500 Ft-értszereztem és valószínűleg sokáig nem kell újravennem, úgyhogy abszolút jó befektetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

wifee

2016. január 22.

Mikor megláttam a katalógusban pont akciós volt kb 500 Ft, és gondoltam kipróbálom. Teljes árat nem biztos hogy fizetnék érte olyan kis picike. Szóval arctisztításra remekül bevált bár nem használom túl gyakran csak maximum hetente, kéthetente mikor alaposabb tisztításra van szüksége a bőrömnek, A fennmaradó időszakban ecsetmosásra használom és tökéletes! Régóta nézegettem a RT ecsetmosó palettáját, de igazából sajnálom rá a pénzt. Na ezzel a kis eszközzel tökéletesen ki tudom mosni az ecseteim kivéve a nagy púderest mert az már nem annyira fér el rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Damayanti

2016. január 20.

Nagyon jó! Hatékonyabb, mégis lágy és kíméletes vele az arctisztítás. pont kézre esik, bár elsőre meglepett mennyire pici élőben, de ez nem baj, legalább kis helyet foglal, praktikusan a tükörre ragasztható és könnyen használható. Tisztító pakolást is ezzel szedem le, de bármilyen tisztítóhoz nagyon jó :) Pihe-puha, tiszta és bársonyos az arcom tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Emci

2016. január 5.

Imádom!Csodaszer!!Gyönyörű végeredmény!Olyan jó, mert az arclemosóm tubusára rátapad!Gyengéd, puha kefe!Rosszabbra számítottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Tamara91

2016. január 1.

Szuper kis eszköz. Egyszerűen használható s kézre áll. S gyönyörűen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Szuper kis eszköz. Egyszerűen használható s kézre áll. S gyönyörűen tisztít.

blilla91

2015. december 22.

Nagyon megszerettem. Előtte már volt egy pink ebelines ugyanilyenem, az valamivel keményebb, de nem szerettem valamiért mégsem használni. Ez méretre, kialakításra ugyanolyan, csak kék és valamivel hajlékonyabb/puhább. Mégis úgy érzem, hogy ez jobban felfrissíti a bőröm, jobban szeretem ezzel megmosni az arcom mint csak kézzel (ezt az ebelinessel nem mondattam el, el-elmaradozott a használata). Ecsettisztításra mindkettő perfekt. Ha netalántán valamilyen okból elhasználódna vagy sérülne, ezt újravenném, már ha kapható lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Nikoca99

2015. december 11.

Imádom! Sokkal szebben tisztítja az arcom mintha a saját kezemmel tisztítanám és ez az arcomon is látszik! Ezután igazán tisztának érzem az arcom. Örülök hogy megvettem..az érzékeny bőrűek is nyugodtam használhatják mert kis puha söréti vannak.Ajánlom mindenkinek:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

Nazira

2015. október 22.

Imadom 😍 sokkal szebben tisztitja az arcom,mintha csak kezzel dolgoznam el az arcradirt.megerte az arat.puha a kis sorteje konnyu tisztitani megtapad a tubuson igy a tarolas is egyszerubb 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

katja

2015. október 14.

Aranyos kis kék amőba a csempén, olyankor használom, ha azt érzem, hogy most aztán nagyon meg kell tisztítani az arcomat. Kellemes masszírozó érzés, semmi durva nincs benne, kis gyengéd és teszi a dolgát. Az eredmény pihe puha tiszta pofi. Szerintem jó kis darab, örülök, hogy megvettem, még akkor is, ha nem használom napi szinten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

rafi

2015. október 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Igazából a pici lapos "sörte" részt nem nagyon értem, de a kefés, hosszabb szálú rész nagyon jó. Könnyebben le tudom radírozni vele az arcom, bármilyen különösebb erőfeszítés nélkül. Az arctisztítómat is hatékonyabbnak érzem ennek a használatával, mint csak simán kézzel. És a vérkeringésemen is segít, az arcom sokkal frissebbnek, kipihentebbnek tűnik utána, a puhaságról nem is beszélve. Talán csak annyi, hogy nekem nem mindig tapad rendesen, sokszor leesik, akár tükörre, akár csempére ragasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.