Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

RyouHati

2015. augusztus 23.

Minden nap használom ezt a kis arctisztító kefét, nagyon kellemesen masszírozza a bőrt és hatékonyabb a tisztítás is vele. Tárolás szempontjából könnyen feltapad a fürdőszobai tükörre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Lolychan

2015. augusztus 20.

Nagyon szeretem dörzsölni vele az arcomat, puha keféi nem sértik az arcomat. Imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

pzsofia

2015. augusztus 11.

Nagyon jó kis kefe, minden nap használom. Kicsi, praktikus, nem dörzsöli le a bőrt az arcomról, de azért rendesen tisztít. Én az Avon uborkás, teafás arctisztító zseléjével használom, ez a kefe nagyon jól felhabosítja és szépen el tudom oszlatni vele az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

CsZsuzsi

2015. július 5.

Jaj nagyon szeretem, pont jó erősségűek a kis szálak, kézre áll és sokkal hatásosabb vele a napi arctisztítás. Bármihez jól passzol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

maxblack

2015. április 30.

Minden reggel és este használom arctisztításnál, én azt vettem észre hatékonyabban tisztít, mintha csak a kezemmel masszíroznám be a lemosó gélt. Megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

horvath.evi0806

2014. november 2.

Nagyon kellemes, puha sörtéi vannak. Jól tisztít, sérteni nem sérti a bőrt, de nagyobb arcradírozásra nem alkalmas, csak tisztításra. Nem szoktam sokat használni, meg vagyok nélküle is, de az igaz, hogy hatásosabb vele az arctisztítás, ezért lehet vissza kellene térnem rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 2.

t.evacska21

2014. október 22.

Néhány hónapja rendeltem meg. Nem használom rendszeresen, csak néha. Elég jól tisztít, emellet kíméletes, viszont nem egy nélkülözhetetlen eszköz. De azért jó, hogy van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Yubiri

2014. október 8.

Az itteni jó vélemények hatására rendeltem meg.
Kellemes a bőrömnek, ahogy átmasszírozza, nem sért, ettől függetlenül nekem olyan se nem árt, se nem használ termék.
Hosszútávú befektetés, az árával sem volt gondom, így lényegében a vásárlást nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Az itteni jó vélemények hatására rendeltem meg.

Dalmicica

2014. augusztus 28.

Remekül tisztít,viszont kíméletes a bőrhöz. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Remekül tisztít,viszont kíméletes a bőrhöz. Nagyon jó!

ingrid0411

2014. július 9.

Ma érkezett meg az avon rendelésem, köztük ez is. Sminklemosás után a házi kecsketejes szappannal mosom meg az arcom és most bevetettem mellé ezt a kis arctisztítót. Nagyon kellemes, a bőrt képtelenség felsérteni vele, nagyon kíméletes így szerintem minden nap fogom használni. Nagyobb arcradírozáshoz pedig marad az arctisztító kefém. :) A csempére szépen tapad így a tárolással sem kell bajlódni.
Később lehet veszek még egyet, ami jó lesz ecset tisztításra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Később lehet veszek még egyet, ami jó lesz ecset tisztításra.