Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

ingrid0411

2014. július 9.

Ma érkezett meg az avon rendelésem, köztük ez is. Sminklemosás után a házi kecsketejes szappannal mosom meg az arcom és most bevetettem mellé ezt a kis arctisztítót. Nagyon kellemes, a bőrt képtelenség felsérteni vele, nagyon kíméletes így szerintem minden nap fogom használni. Nagyobb arcradírozáshoz pedig marad az arctisztító kefém. :) A csempére szépen tapad így a tárolással sem kell bajlódni.
Később lehet veszek még egyet, ami jó lesz ecset tisztításra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Később lehet veszek még egyet, ami jó lesz ecset tisztításra.

Loreee15

2014. július 2.

Nagyon cuki kis kefe, én mindig használom, könnyű használni, és olyan jó maszírozó érzés az arcomnak. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Adél Zsanna

2014. június 23.

EZ a kis kefe a legcsodálatosabb arctisztító eszköz,amit valaha próbáltam!
Egy Garnier arctisztítóval használom (aminek vannak gumi sörték a tetején, de nem jók) és 5* :D
Fogok venni legalább még egyet mert IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

EZ a kis kefe a legcsodálatosabb arctisztító eszköz,amit valaha próbáltam!
Fogok venni legalább még egyet mert IMÁDOM!

Szaszmancs

2014. június 19.

Nagyon jó kis találmány, én többet is tartok belőle itthon, mert arctisztítás mellett ecsetmosásra is használom, a Sigma ecsetmosó kesztyű mintájára. Nagyon hatékonyan látja el ezt a feladatot is, úgy, hogyha ezen a kefén körözünk a babasamponos ecsettel. Eredeti funkcióját is szeretem, sokkal jobb ezzel együtt használni az arctisztítót. Ezen kívül makacsabb pakolások lemosásakor is jól tud jönni. Nem durván, hanem nagyon kellemesen és kíméletesen radíroz, praktikus a fogantyúja és nagyon könnyű tisztítani is. Szerintem sokkal higiénikusabb és tartósabb, mint egy arctisztító szivacs, úgyhogy megéri az árát. Ha valamit változtatnom kéne rajta, akkor az a mérete lenne, elfogadnék belőle nagyobbat, de amúgy szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

kentuckyn

2014. június 8.

Nagyon szeretem! Normál lemosóval, de arcradírral is nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Nagyon szeretem! Normál lemosóval, de arcradírral is nagyon jól működik.

évy

2014. május 31.

Szépen tisztít kíméletes szeretem nekem bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Szépen tisztít kíméletes szeretem nekem bevált!

sociopath_diva

2014. május 8.

Szépen tisztít, de kíméletes. Én a szappant viszem fel vele, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

tara95

2014. április 4.

Én elkevertem a sajátom de megtaláltam a fleur de santé tök ugyanilyen kis tisztítóját, csak az zöld. Minden nap használom azon elv alapján, hogy: a tányérokat se kézzel csutakolom!:D szóval szerintem nagyon hasznos kis cucc, hatékonyabbá teszi a lemosókat. Én szappanhoz és arctejhez is használom és érzem az eredményt. Puha, tiszta bőr amin sokkal(!!!) Kevesebb pattanás van. Ja és minden termékből kevesebb kell a segítségével. ♥♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

tundee.tobias

2014. március 24.

véletlenül jutottam hozzá, de nagyon megszerettem, teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

véletlenül jutottam hozzá, de nagyon megszerettem, teszi a dolgát :)

Rony

2014. március 16.

Borzasztóan dühös voltam, hogy nem tagja az állandó kínálatnak, pedig szerintem van rá kereslet.
Mindenképpen szerettem volna egyet, de mindig lemaradtam róla.
Végső elkeseredésemben, az ebay-ről rendeltem meg, ugyanezt a kis kefét 2 db-ot 200 Ft-ért.
Nagyon megérte az árát, az arclemosót sokkal hatékonyabban tudom felhordani a bőrömre, és más arckefékkel szemben, ez nem dörzsöli durván az arcbőrt, viszont segít az elhalt hámsejtek hámlasztásában.
Aki esetleg lemaradt volna az Avon-os akcióról, nézzenek szét ebay-en.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Mindenképpen szerettem volna egyet, de mindig lemaradtam róla.
Aki esetleg lemaradt volna az Avon-os akcióról, nézzenek szét ebay-en.