Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

bejus89

2014. március 1.

Rendkívül elégedett vagyok vele, sokkal jobb, mint amire számítottam! Nagyon kíméletesen, de mégis alaposan tisztít! Egyszerűen imádom! :)

(Bővebb véleményem a Stílusgyár-on olvasható!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

(Bővebb véleményem a Stílusgyár-on olvasható!)

hjh666

2014. február 25.

Nagyon jó kis termék, én is megörültem mikor megláttam hogy rendelhetem. Kissé csalódás volt a mérete, bár fel volt tüntetve, mégsem figyeltem. Nekem túl aprócska, bár teszi a dolgát. Csak azért adok 4-est :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Nixu95

2014. február 13.

Olcsó :)
Imádom praktikusan elfér a neszesszer táskámban mikor nyaralni megyek.
Nagyon jól tisztit és kellemesen masszíroz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Olcsó :)
Imádom praktikusan elfér a neszesszer táskámban mikor nyaralni megyek.
Nagyon jól tisztit és kellemesen masszíroz :)

szilvike94

2014. február 1.

Rettenetesen megörültem amikor megláttam a Tanácsadónőknek járó akciós szórólapban! Nem is volt kérdés, hogy megrendelem! Már két napja használom, a Yamuna természetes szappanait viszem fel vele az arcomra, kb 1-2 percig dörzsölöm vele az arcomat, az eredmény szép egyenletes bőrfelszín, szépen leszedi a kis sebek által ottmaradt száraz részt! Egyenlőre nagyon elégedett vagyok, remélem továbbra is az leszek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

dinacica144

2014. január 24.

Nagyon jó régebben minden nap használtam de kicsit soknak éreztem így mostanában hetente 1-2 szer használom bőrradírhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

dorisz93

2013. november 23.

Örülök, hogy megrendeltem, nagyon szeretem. Minden arctisztításnál használom, mert sajnos a bőrömről mindig van mit leszedni - túl gyorsan hámlik. Így is heti 2-3x érzem, hogy muszáj arcradírt használnom, a köztes procedúráknál meg ez is jó szolgálatot tesz bármilyen arclemosóval. Jó tisztít és masszíroz, nekem ennél több nem kell. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Riruka

2013. október 24.

Nagyon szeretem ezt a kütyüt! Nagyon jól tisztít, még a mitesszerek ellen is hatásos, tényleg van radírozó hatása, ugyan nem túl erős, de napi használattal nagyon sokat javított a bőröm állapotán, számomra nélkülözhetetlen. (Ha pedig ecsettisztításban is jó, akkor örök lesz a szerelem. :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Dollydolly

2013. október 6.

Vicces a használata, először mindig kiesett a kezemből, de mikor sikerült megfognom végre akkor jó volt, az ereje tőlem függ, de ha általánosságban nézzük akkor gyengéd. A hatása egész jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

Berniii

2013. augusztus 16.

Nagyon kellemes a használata. Jól esően masszíroz és érzem, hogy tisztít! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Nagyon kellemes a használata. Jól esően masszíroz és érzem, hogy tisztít! :)

vvcs

2013. június 12.

Nekem már elég régóta van meg, és nem deformálódott el, nem is szakadt el, amire szerintem hajlamos.Gyengéden dörzsöli az arcom. Minden este és reggel használom. Szeretem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.