Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

ReiHUN

2019. május 17.

Nem a kedvencem. Sok van benne, és lassan fogy. Nem használom túl sűrűn, mert eléggé szárít, de mélyebb tisztításokkor tényleg jó. Nekem is kicsit nehéz lemosni. Jó sűrű anyag, fekete, és szürkés színűre szárad. Nem hiszem, hogy újra veszem, de jó, hogy van, mert néha mégiscsak érte nyúlok - ha nincs más, vagy ha jobban igényli az arcom. Ki lehet próbálni, de ha nem fog tetszeni, sokáig áll majd előttünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Zerneboch

2019. április 4.

Nem értem a többiek, hogy szenvedhettek a lemosásával, nekem kb. 2 percig tartott dörzsölés nélkül, egyenletesen kentem fel, 20 percet száradt, teljesen kiszürkült és simán le tudtam mosni, mint a krémalapú maszkokat. A hatása nagyon jó, kellemesen sűrű a krém, könnyen el tudtam oszlatni, pórusaimat kimosta, mattított és puhított. Nekem egy picit ég az arcom utána, de csak pár percig. Ár-érték aránya tökéletes, a kiszerelés tökéletes. Nem prémium termék, de nekem bevált.

UPDATE - 1 év után: Egyik kedvencem maradt továbbra is. Nagyon lassan fogy el a tubus, mert csak igazán macerás állapotban használom, viszont akkor nagyon durván mélytisztító hatása van. Egy hátránya, hogy szárítja az arcbőrt ezért arckrémmel kombinálom. Használatához ajánlott ez a kis arclemosó kesztyűféleség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

PattiiT

2019. március 22.

Én kifejezetten szeretem, problémásabb napokon alkalmazom. Kiválóan kitisztítja a pórusaimat, így hát megrendeltem ennek a termékcsaládnak 2 másik tagját is, amivel sajnos nagyon mellé lőttem.
Megpróbálom együtt használni az egész rituálét és hátha jobb véleményem lesz róluk.

Mindenesetre ez a termék önmagában is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Mindenesetre ez a termék önmagában is megállja a helyét.

FogiViki

2019. március 20.

Én már a második tubust használom. Nekem bevált, kitisztítja az arcbőröm, szép sima lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

eszo87

2019. március 11.

összetevő listája nem a legjobb...de 1tubust elhasználtam már
látványos eredményeket nem hozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

összetevő listája nem a legjobb...de 1tubust elhasználtam már
látványos eredményeket nem hozott

Vivienn13

2019. február 14.

Nekem semmi történt,akárhányszor próbáltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Nekem semmi történt,akárhányszor próbáltam

Flamingo992

2019. február 6.

Tisztitja a pórusokat én meg vagyok vele elégedve.Érzem ahogy húzódik össze töle a pórusom és nekem ez a fontos tisztit is .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Emjy

2019. január 3.

Igazából korrelál a hatásfoka az árával. Az én pórusaimmal semmit nem tudott kezdeni. Ez volt az utolsó AVON-os termék amit próbáltam, nálam rendre nem válnak be vagy allergiás (kiütéses) reakciót váltanak ki. Ez a pakolás is annyit tett a bőrömmel, hogy órákig vörös volt és tűz forró, mert irritálta pedig nem hagytam rajta órákig stb... Ugyanakkor nem egy könnyen kezelhető az arcbőröm de irritációt akkor se kellene okoznia. Érzékeny bőrűeknek én nagyon nem javaslom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Fannii15

2018. október 10.

Eddig ez a legjobb pórustisztító pakolás amit próbáltam, összébb húzza a pórusokat, tisztít, mattít, de szárít is ezért utána hidratáló krémet használok. Nagyon szeretem, már többször újra vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

Forradalmi arc pakolás... Hogyne.. Semmire nem jó és nehezen lehet le mosni zsíros lesz tőle a bőröm alig vártam hogy el fogyjon. A pórusokat sem tisztítja ki. Én inkább keverek szalicilsavas aktív szenes arcpakolást ami valóban hatásos és pár forintból meg van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0