Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

Boggie555

2016. március 17.

Első tubust használom. Nagyon szeretem. Puhább tőle az arcom és jól tisztít. A szaga sem túl zavaró. Nekem bevállt. Biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Széncinke

2016. március 12.

Nem szoktam Avon termékeket használni, de a szomszédom kölcsönadott egy katalógust, és engedtem a csábításnak. Krémmánia előtt ellenőriztem a kiszemelt termékeket. Ez összetevők alapján jónak tűnt (leszámítva a parfümöt), gondoltam teszek egy próbát. Nem bántam meg.
Ez a maszk egy sötétszürke, sűrű dolog, felkenve 10-15 perc alatt világosszürkére szárad. Nagyon jól felszívja a felesleges zsírt, olajat, lemosás után puha, sima tapintású a bőröm, kisebbnek tűnő pórusokkal. Van egy kis gyulladáscsökkentő hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

kingfisher

2016. március 11.

Nekem nagyon bejött, jó puha lesz tőle a bőröm, és kellemesebbnek is érzem, tisztábbnak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

kovacseszter14

2016. január 29.

imádom,már a második tubussal használom, nekem tényleg bevált! Puhább utána az arcom és érezni,hogy tiszta. Illetve sokkal kevesebb pattanásom van mióta őt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

nikie7300

2016. január 26.

Én szeretem ezt a maszkot. Felvitelkor fekete, ha megszárad, olyan az arcom mint egy múmiának. :D Látni lehet ahogy pici foltokban szívja ki a faggyút a problémás területeken. Szebb a bőrképem, amióta használom, de van nála jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

Nikike05

2016. január 23.

Teszi a dolgát :)
és a bör puha tiszta utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Teszi a dolgát :)
és a bör puha tiszta utána :)

Kitty1220

2016. január 5.

Puhább lesz tőle az arcom, de azon kívül nagy csodát nem okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Puhább lesz tőle az arcom, de azon kívül nagy csodát nem okoz.

Kisscsajszika

2016. január 5.

Nekem nagyon bevált. Mikor használtam akkor nagyon puha volt a bőröm. a pattanások ellen is felvette a harcot és sikeresen. nagyon kiszárad a bőröm, de ennek a krémnek a használata alatt ez a probléma megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Kishoshi

2016. január 5.

Azon kívül,hogy kiszárítja a bőröm,nem sokat csinál.Kár,pedig ígéretesnek tűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Azon kívül,hogy kiszárítja a bőröm,nem sokat csinál.Kár,pedig ígéretesnek tűnt.

Argold

2016. január 3.

Évek óta hű társam a fürdőszoba polcon. Szuperul "kiszívja" a zsírt a bőrből. Persze után puha es szépséges bőrt kapok. Nem tudom megunni. Jo és kész!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0