Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

kimo

2015. július 29.

Elég vicces egy maszk, legalábbis a család mindig jókat röhög rajtam. :) amikor felrakom, szinte fekete, amikor megszárad, kábé olyan, mintha cementet kentem volna a fejemre. Kicsit melós is lemosni, de nagyon szép, puha lesz tőle a bőröm, szóval megéri. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

timeacska

2015. július 28.

Most vettem meg az itteni velemenyek miatt, rogton ki is probaltam..hat nagyon durva, ahogy kihozza a mitesszereket! Puha es tiszta lett a borom, osszehuzta a porusaimat es nekem nem lett voros az arcom. Egyelore nagyon elegedett vagyok vele :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 28.

Lierre

2015. július 13.

Jól tisztít és finom tapintású lesz utána a bőröm. A többi agyagos maszkhoz képest ez talán könnyebben eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 13.

discodiva1123

2015. július 13.

Ugyan csak párszor használtam eddig,de nem vagyok tőle elájulva. Olyan utána az arcom tapintása mintha szappannal mostam volna meg. Nem hinném,hogy újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

vivicsibe1

2015. július 9.

Nagyon szeretem,jól végzi a dolgát.Utána puhább a bőröm és látni is rajta hogy sokkal tisztább lett.Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

CsZsuzsi

2015. július 5.

Tényleg remekül működik, felszívja az olajat, mattit, összehúzza a pórusokat, látni, ahogy tisztítja a bőrt. Kár, hogy utána rák vörös lesz az arcom, nem tudom, hogy melyik összetevőt nem bírom benne:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Hannaa

2015. június 23.

Nagyon bevált, láthatóan összehúzza a pórusaimat! Én kb heti 2x szoktam használni és inkább reggelente érdemes szerintem, így a nap folyamán érezhető a mattító hatás....persze ehhez kicsit korábban kell kelni! :-D Puhább és egyenletesebb használata után a bőröm, illetve ami hatalmas pozitívum, hogy megszünteti az arcbőröm zsíros érzetét a nap folyamán!! Tetszik, hogy a színe feketéből a száradás során szürkévé változik, és tényleg látható a mitesszerekből "kiszívott" vagy bármit is csináljon vele faggyú!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

nocica00

Korcsoport: < 18
2015. június 18.

Imádom!<3 Amint használom (azonkívül, hogy úgynézek ki mint egy zombi XD) Nagyon tisztítja a bőröm Jó mitesszerre, patanásra egyszerűen mindenre. Gyorsan szárad. Miután használtam nagyon puha lesz az arcom. Összeségében nagyon Imádom és ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. június 18.

Reebuus

2015. június 11.

Mikor megérkezett a rendelésem, ahogy hazaértem kipróbáltam :) Tényleg "kirajzolódtak" a mitesszerek, a tágabb pórusok, kicsit ijesztő látvány, de lemosás után látszik az eredménye és a hatása, puha, tiszta bőr :) Tényleg klassz, abszolút elégedett vagyok vele, de nyilván hosszabb idő kell a releváns véleményhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

manitia

2015. június 8.

Imádom. Picit szárít így a használata után hidratálok, de olyan szép lesz tőle a bőröm. A mitesszereim is "halványodtak" és simább lett az arcbőröm. Érdekes mert a használata óta a használat utáni szárazságot leszámítva könnyebben hidratálható az arcom. Nincsenek azok a szokásos száraz részek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0