Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

-.Nikii.-

2015. május 24.

1x használtam, nem vettem észre változást, de tetszik a fekete színe :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

1x használtam, nem vettem észre változást, de tetszik a fekete színe :D

Regi

2015. május 17.

Jól mattít, az állaga is megfelelő, jól tisztít, nekem bevált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Jól mattít, az állaga is megfelelő, jól tisztít, nekem bevált :)

deccs91

2015. május 14.

Szerencsére semmi baj nincs az arcommal, szóval nem is várhattam tőle nagy csodát, éleztem, hogy ilyen fekete maszk van az arcomon, és után puha lett a bőröm, mást nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

GNóri

2015. május 2.

Mindig megfogadom, hogy soha többet nem kenek avonos terméket az arcomra, a régi rossz tapasztalatok miatt. Aztán az egyik kolléganőm elkezdett avonozni, és ez a maszk le volt értékelve 700ft-ra. Egye fene, nem akartam úgy visszaadni a katalógust, hogy nem rendelek semmit, így gondoltam ennyi pénzért adok neki egy esélyt. Hát döbbenetesen pozitív csalódás volt! Mikor megszilárdult a krém, láttam a kis pontokat a homlokomon és az orromon, ahogy kiszedte a pórusokból a szennyeződéseket. Heti kétszer használom, nagyon jól tisztít, jelenleg ez a kedvenc maszkom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Molly1

2015. április 27.

Hetente egyszer hazsnálom, illata nem kellemes de a hatása miatt rendeltem meg, ami nagyon jó. Nagyon szépen tisztítja a bőrt és a pórusaimat is összehúzza. Ha a szememhez közel kenem fel akkor könnyezek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Sarika18

2015. április 18.

Szépen tisztít és nagyon hamar szárad! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

Szépen tisztít és nagyon hamar szárad! 5/5

Emese91

2015. április 12.

Imádom,tényleg összehúzza és tisztítja a pórusokat.hetente 2x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Imádom,tényleg összehúzza és tisztítja a pórusokat.hetente 2x használom.

anna13

2015. április 2.

Nagyon jól tisztítja a pórusokat és puha lesz tőle az arcom. Csak heti egyszer használom, mert az érzékenyebb területeken okoz egy kis pirosságot, bár az én arcbőröm eleve nagyon kevés dolgot fogad be, Ezt leszámítva viszont minden rendben vele, jó az állaga, nem marad órákig ragacsos és könnyen lemosható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

szfrances19

2015. február 6.

A pórusaimat szuperül halványítja, és az arcom is mattabb tőle. A színe első ránézésre kissé ijesztő, többször előfordult már, hogy felkentem, és a szívbajt hoztam a családtagjaimra, de ez van. Ha elfogy, lehet újraveszem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 6.

csk1kom

2015. január 22.

Abszolúte tökéletes. Én imádom. Hetente egyszer kétszer használom és tökéletesen tisztít. Annyira, hogy még kedves párom is megjegyezte, hogy milyen szép az arcbőröm :) Pórusokat összehúzza és pihe puha pofit biztosít. Jól kenhető, hamar szárad. Kicsit össze szoktam kenni kenegetés közben ezt azt, de könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0