Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

csk1kom

2015. január 22.

Abszolúte tökéletes. Én imádom. Hetente egyszer kétszer használom és tökéletesen tisztít. Annyira, hogy még kedves párom is megjegyezte, hogy milyen szép az arcbőröm :) Pórusokat összehúzza és pihe puha pofit biztosít. Jól kenhető, hamar szárad. Kicsit össze szoktam kenni kenegetés közben ezt azt, de könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

mikoto.nina

2015. január 17.

Jól tisztít, kellemes tapintású lesz utána a bőröm és sokkal kevesebb a mitesszerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Sz1lv1

2014. december 1.

Összehúzza a pórusokat, szép feszes lesz tőle a bőr. Érzékeny a bőröm, de nem bántja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

vargalipton

2014. november 11.

Jó arcpakolás. Bár használata után óvatosan a törölközővel, mert egy kicsit fekete lehet :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

PBetti

2014. október 17.

Nagyon jó kis arcpakolás, a tág pórusokból szépen eltávolítja a piszkot. Én arcradírozás után szoktam felvinni az arcomra. Nagyon ajánlom mindenkinek!:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Gwen

2014. október 15.

Ez a pakolás egy nagy kamu! Azért, mert túl hamar megszárad. Szárazon meg nem hiszem, hogy bármit is csinálna! Az Avon Planet Spa iszappakolása egymilliószor hatásosabb, holott nem is problémás bőrre van, mint ez. Ez egy nagy pénzkidobás, túlságosan drága. Egy nulla. Semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

BeautyByCATherine

2014. október 13.

Szuper ez az arcmaszk. Tetszik a koromfekete színe is :) Felkenem majd amikor teljesen megszárad lemosom, és az arcom tényleg mintha gyönyörűen meg lenne tisztítva. Minden szennyeződést eltávolít. Szerintem jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

alexandra001

2014. október 11.

Nagyon jó. Használat után érezhetően tisztább, és frisebb lesz a bőröm. Nagyon szeretem, biztos fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

NiDDA

2014. október 8.

Az első használat után úgy voltam vele, hogy még jó, hogy akciós volt.
Hónapokig nem is nyúltam hozzá, de mostanában már a rutin része lett, megkedveltem.
A bőröm puhítja, a pórusaim összehúzza. Imádom utána az arcom, tiszta, és szép. Újravevős lesz.
---
Már harmadjára vettem újra, nagyon szeretem, kisimítja a bőröm, kiszív minden felesleges dolgot, de nem szárít. Homlokra mondjuk nem ajánlom, illetve én nem oda nem használom, mert az első élményem elég kellemetlen volt vele azon a területen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Az első használat után úgy voltam vele, hogy még jó, hogy akciós volt.
---

Dalmicica

2014. augusztus 28.

Nem szeretem a clearskin termékeit az avonnak, de ez pozitív csalódás. Nem zsírosodik a bőröm annyira amióta használom, a faggyút a pórusokról a száraz réteg felszínére hozza. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0