Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

kivandorlove

2014. július 30.

Egy tubussal használtam el belőle. Csak pozitívat tudok elmondani róla. Szépen megtisztítja a bőrömet és felszívja az olajat a bőrömről. Lemosás után semmilyen kellemetlen érzést nem tapasztaltam bár én használat után rögtön bekenem az arcom hidratálóval mert eléggé szárít. Illata nincs, úgyhogy azok is használhatják akik nem szeretik a "szagos" termékeket. Csak azért nem vettem belőle még egyet mert egy másik pakolás volt leárazva az Avonban és azt vettem meg (de a hatásaugyan az)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Rainbow7

2014. július 23.

Nagyon szeretem. Ez az elso agyagos arcpakolasom igy osszehasonlitasi alapom nincs. Nedves arcborre szeretem fekenni, kb 10-15 percig szoktam fennhagyni. Majd egy nedves vattakoronggal letorlom. (Kezzel nagyon nehez es maceras) Az eredmeny: kisimult, puha arcbor. A porusokat osszehuzza es nagyon jo a mitesszerekre. Ujravennem, de sajnos nagyon hamar fogy. Igy nem biztos h megeri. Ha valaki tud hasonlo hatasu arcpakolast ajanlani., megkoszonnem.
De azert megy az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

De azert megy az 5*

Happiness28

2014. július 16.

Miután megszáradt , tényleg látszik rajta ,hogy felszívta az olajat a bőrömről. Jól tisztít , de nem lett a kedvencem. A használat után kb fél óráig piros tőle az arcom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

gombirenn

2014. május 8.

Szeretem, nem csodaszer de elég jó az árához képest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Szeretem, nem csodaszer de elég jó az árához képest :)

cuciii

2014. április 9.

Többször használtam már, de valamiért nem az igazi. Lemosást követően nem érzem, hogy jól megtisztult volt a bőröm, ráadásul többször tapasztaltam már, hogy a használatát követően másnap reggelre apró pattanások jönnek ki az arcomon (nem sok, de hát akkor is na..) Elhasználom ha már megvettem, de újra venni tuti, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Dius1991

2014. április 6.

Az én arcomnak jót tesz, megfelelően kitisztítja, összehúzza a pórusokat. Természetesen vannak hiányosságai, de ár-érték arányban nem is vártam többet. Egy jó kozmetikust semmi sem tud helyettesíteni! :)

UP: Két hónappal ezelőtt használtam utoljára azért, mert borzasztóan kipattogtam tőle. Nem egyszerű pattanások formájában, hanem úgy, mintha allergiás lennék rá. Azóta rá sem merek nézni. Két hétbe telt, mire rendbe jött az arcom. Soha többet!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Missbogarkaaa

2014. március 25.

Közép értékelést érdemel ez a termék ! Számomra olyan kis semmilyen,szoktam használni pár hetente,de nem veszem észre hogy különösebben kitisztítaná a pórusaimat! Illata nekem nemi nagyon van,viszont nagyon vicces amikor az ember felkeni az arcára ezt a fekete trutyit :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

tundee.tobias

2014. március 24.

Nagyon jól tisztít, mattít, de kicsit szárít is, utána érdemes hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Nagyon jól tisztít, mattít, de kicsit szárít is, utána érdemes hidratálni.

smurfette

2014. március 8.

Mikor megrendeltem, még bőven maradt a Planet Spa iszappakolásból, így úgy döntöttem, hogy felváltva fogom a kettőt használni. Majd nem sokkal később a Planet Spa elfogyott, így csak ezt használom most már, és abszolút szembetűnő, hogy hatásosabb volt minden tekintetben, ha a másik pakolással felváltva használtam. Sajnos azt nem tudnám megmondani, hogy konkrétan ezzel a Planet Spa-val működött-e jobban, úgyhogy biztosan meg fogom vizslatni, hogy más pakolásokkal is ezt produkálja-e. Így "önmagában" sajnos csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

gaalani

2014. március 5.

Azért adok rá négy csillagot,mert bár nagyon szépen tisztít,és tényleg mattabbá teszi a bőrt,de túlaágosan is szárítja a bőrt. Hatékony,és frissíti a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0