Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

krittii

2013. december 15.

Nem rossz, akciósan vettem de tényleg nagyon szárít:/ elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 15.

korok23

2013. december 8.

Akciósan vettem pár száz forintért, még örültem is, hogy ezt a dicsért cuccot ilyen olcsón sikerült megszerezni. Elég sok kell belőle, hogy szép egyenletesen el lehessen oszlatni, de utána tényleg 7-8 perc, és szépen megszárad, kivilágosodik. Igazából nem történik semmi a használata után. Most hogy hidegre fordult az idő, a bőröm nem reagál rá a legjobban, most nagyon szárít, de a pólusaim ugyanúgy vigyorognak. , így a szárítás miatt a puhaság sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

Ravenna

2013. december 7.

Nekem ez olyan semmilyen. Jó buli felkenni és feketén mászkálni benne. Persze csak szigorúan itthon. Mikor szürke lesz mindig húzza a bőröm és vicces hogy alig tudok vele beszélni, mosolyogni. De a jó kedven kívül mást nem művel. Puhítja utána a bőrt ez igaz, de nem érzem tisztábbnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 7.

ketycica

2013. december 2.

Nem rossz de nagyon szárít sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Nem rossz de nagyon szárít sajnos.

strawberry92

2013. december 1.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Nem vettem észre nagy változást a használatától, pedig elhasználtam már az egész tubust. Szárít és rendesen mattít, látszik, hogy a pórusokból kiszívja az olajat amikor megszárad, de ezen kívül semmi. Pattanásokról sem húzza le a gyulladást csak a sebeket szárítja körülötte. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

szepjulia

2013. november 23.

A jó vélemények alapján döntöttem a megvétele mellett, viszont használata után semmi forradalmit nem tapasztaltam, sőt nekem több pattanáson is kijött, ahol előtte nem is volt. Valószínű nem bírja a bőröm a clearskin termékek egyes összetevőit, mert eddig az összesben csalódnom kellett, meg úgy általában az Avonos arcápolókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Kátya

2013. november 18.

Anyukámtól kaptam ajándékba, és először úgy voltam vele, hogy "jaj még egy arcpakolás, de jó!" Aztán elkezdtem használni, és egyre jobban szeretem. Ami meglepett, hogy egyszer eléggé sok pattim jött ki, és semmi nem akart használni, ami addig igen. Gondoltam, akkor jöhet ez, hátha... A lemosása után nagyon puha lett a bőröm, de ennyi volt. Majd másnap döbbenten néztem a tükörbe, mert minden rondaság eltűnt az arcomról. Azóta rendszeresen használom és egységesebb a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Tánya88

2013. november 11.

Nekem sajnos nem volt akkora ájulás... nem tudtam könnyebben kinyomni a mitesszereket utána, csak kicsit frissebb érzete lett a bőrömnek, de látványban semmi :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

ryara

2013. november 8.

Nekem tetszett, bár a szám alatt kiszárította a bőröm, a homlokomon viszont zsírosabb lett... A mitesszerekkel nem tett csodát, de összességében puhább lett a bőröm. 4 csillagot azért kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Szamóca29

2013. november 6.

Én is az orromon és az orrom körüli mitesszerek miatt vettem, és nagyjából be is vált. Nem távolította el őket maradéktalanul, de messze jobban teljesít, mint az eddig használt pakolások. Használat után tisztának, felfrissültnek érzem a bőrömet, bár kicsit szárít (de nem zavaróan). Azt hiszem, egy darabig ennél maradok, megtaláltam a megfelelő kombinációt bőrömre: Cosmetic Plant pattanás elleni arclemosó és krém naponta és ez a maszk hetente

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0