Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

Nagyon szeretem, tisztít, mattít, és nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Nagyon szeretem, tisztít, mattít, és nem szárítja ki a bőröm.

tara95

2013. szeptember 26.

Amikor megvettem, imádtam. Tanácsadóként kb 500 forint volt bevezető áron. Vicces volt a használata és az összes mitesszerem látszott tőle xD azonban nekem nem mattított és akárhányszor használtam kb 1 napon belül begyulladt az arcom tele lettem pattanásokkal és csak a sószappan tudta úgy ahogy rendbe rakni, megjegyzem ez az után volt, hogy eldöntöttem leállok ezekkel a mesterséges arcpakolásokkal a bőröm is kezd átállni és gondolom nem nagyon viselte el ezt a kínzást :). Egyébként teljesen teszi a dolgát én egy erős 5öst adok neki mert ha valaki nem olyan mint én, hogy nem hajlandó már használni tökéletesen beválik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

juccjucc

2013. szeptember 25.

Teljesen megvagyok vele elégedve.Hetente 2x használom.Szépen leszárítja a pattanásokat,kitisztítja a pórusokat.Lemosás után öröm a tükörbe nézni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Ancsuh

2013. szeptember 25.

Lehet az lehetett a baj, hogy miután átváltotta a színét még fenn volt vagy 20 percig míg letöröltem és két nap múlva szintén így csináltam...:/ Most tettem vele egy új próbát, hogy max 10 percet van rajtam aztán, ha szürke lesz egyből lemosom és így semmi kiütés nem lett rajtam :) Sajnáltam volna, mert tényleg nagyon jól kitisztítja a miteszereim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

CatLynn

2013. szeptember 24.

Itteni vélemények alapján vettem meg, eddig még csak kétszer használtam, de eddig nagyon pozitív a tapasztalatom vele. Tisztának és frissnek érzem a bőröm a használata után. Nem kell belőle sok, megéri az árát, főleg, ha a 2 adagot tartalmazó kis kiszerelésű maszkokhoz viszonyítom, amiket korábban használtam. Remélem hosszútávon is beválik és nem fogja szétszárítani a bőröm. Megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

wingsofib

2013. szeptember 20.

HölgyekUrak, ez valóban egy hatásos termék ! Nekem ugyan szerencsére (már) nem problémás a bőröm, mégis kipróbáltam, és egyetértek az előttem szólókkal: mélyen tisztít, összehúzza a pórusokat, egy kialakulni készülő pattanásom elé is akadályt gördített, nagyon szeretem ! Tiszta, felfrissült bőr marad utána, öröm belenézni a tükörbe. Mi otthon összenépileg használjuk anyummal és tesómmal, ilyenkor nagyjából úgy nézhetünk ki, mint a Jóbarátokban Ross, Chandler és Joey, amikor T-vonalas pakolásban ülnek a kanapén. :D
Ezer éve nem használtam Clearskin terméket, nekem sosem váltak be, de ez egy nagyon pozitív csalódás, ajánlom mindenkinek ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

annick

2013. szeptember 16.

Nem fuztem hozza tul nagy remenyt, de mivel akcios volt a katalogusban ezert megrendeltem. Kombinalt borom van, T vonalban eleg mitesszeres :(. Amikor elkezdett a maszk szaradni, mar vartam hogy megjelennek-e a fekete kis pottyok...es igen, ott voltak! Csak a mitesszeres teruleten, ahol normal a borom ott elvetve volt egy-egy pottyocske. Nem csipett, nincs eros illata, semmi zavarot nem tapasztaltam. Nagyon jol kitakaritotta a problemas reszeket, ki fogom probalni a heti 2x-i hasznalat mellet mennyire takaritja le a T vonalam. En ajanlom mindenkinek, nem draga es ugy nez ki megeri a penzet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

tulipánfa

2013. szeptember 14.

A tesóm problémásabb bőrére vettem, láthatóan tisztítja a pórusokat, szerintem nagyon jó. Nekem érzékeny bőröm van, de magamon is kipróbáltam, csak az orromra és a homlokomra, ahol tágabbak a pórusaim. Szépen tisztított, de lemosás után piros lett az arcom. Emiatt nem vonok le csillagot, mert számítottam is rá, hogy nem az én bőrtípusomra való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

timea_fekete

2013. szeptember 14.

Nagyon jó kis arcmaszk. Nagyon szépen kitisztítja az arcomat és leszárítja a pattanásokat. Heti 3x használtam és egy hét alatt el is tűntek a pattanásaim. A többi arcpakolásommal ellentétben ez nem szárítja ki az arcomat. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Lobotomized

2013. szeptember 12.

A termékleírásban ígért dolgokat maximálisan teljesítette,rendesen kitisztította az arcom. Kellemes az illata, és számomra szórakoztató volt ahogy a maszk a percek múlásával fokozatosan kivilágosodott.Miután lemostam egy kis pirosságot tapasztaltam,pedig nem érzékeny a bőröm, úgyhogy szerintem 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0