Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

exhocmomento

2018. augusztus 22.

Nehéz a véleményemet pontokba önteni. Ezt a terméket még az összetevőkre fittyet hányós, nem elég tudatosan bőrápolós korszakomban használtam. Akkor viszont lelkesen elkenegettem belőle egy egész tubussal, és én kis naiv még elégedett is voltam. Nagyfokú mitesszernyomkodó események után fejeltem bele a cuccba. Amikor lemostam, láthatóan összébb húzta a pórusaimat és tiszta, matt, sima, púderes bőrfelületet eredményezett. De olyan is volt, hogy csak pattanásra kentem és tök jól lehúzta a gyulladást meg szárított is rajta pár kört.

De a mostani eszemmel a fejemet fogom, amiért mind a 75 milije rákerült az arcomra. Mit kezdjen a bőrömmel a zöldtea-kivonat, a csodamogyi, a szalicilsav meg az agyag, ha a termék harmadik (!!!) összetevője egy 4-es komedogén indexű pálmaolajos emolleint? Hogy lehet ezt egyáltalán beletenni egy tág pórusok kezelésére és tisztítására kikiáltott pakolásba, ráadásul ekkora mennyiségben?!

3 csillag, mert tűzoltásra tök jó termék. De csak arra. A hosszútávú hatásában nem lesz köszönet, én is most takarítgatom felfelé a romokat és renoválok minden erőmmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Abszolút kedvencem, életem legjobb arcpakolása. Szépen leszárítja heti kétszeri használattal az apró mitesszereket, összehúzza a pórusokat (már amennyire az egy arcpakolástól lehetséges), ugyanakkor a bőrömet sem szárítja, már sokadszor szereztem be a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

sophiie

2018. július 13.

Sokáig elég, de nem semmit sem használt. Nem vettem észre mattító hatást, sem tisztítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Egykremkedvelo

2018. június 27.

Ha ezt használom sokáig matt marad a bőröm, eléggé kifenyesedik, de sokat segít rajta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Kinguci123

2018. június 14.

Egyszer rendeltem ilyet. Sokáig tartott míg nagy nehezen elhasználtam. Semmi hatását nem éreztem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Nem annyira tisztítja a pórusokat, mint vártam, és esti használat után reggelre visszazsírosít. Viccesen néz ki felkenve, van egy kis spa-feelingje, de a hatását nem annyira érzem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nekem nem használt semmit sem és nagyon nehezen jött le. Sokáig kellett mosnom az arcom, mire lejött az egész pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

nicorosie

2018. április 2.

pattanásra jó, pórusaimmal nem láttam, hogy tenne bármit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

pattanásra jó, pórusaimmal nem láttam, hogy tenne bármit

illeseniko

2018. február 24.

Az eredeti feladatát nem végzi el, viszont mattitja a bőröm, és talán kicsit puhítja is. Lemosni viszont egy örökkévalóság..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Arianne79

2018. február 18.

Túl sok mindent nem csinál, max.a zsíros bőrömet mattítja kikcsit, de semmi pórustisztítás vagy ilyesmi.
És nagyon nehezen szárad meg, min 30 perc....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

És nagyon nehezen szárad meg, min 30 perc....

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0