Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

sancs

2018. január 27.

Az igazság az, hogy nem használom csak akkor, ha eszembe jut vagy, ha kijön rajtam pár új pattanás. Utána puhább a bőröm és tisztább az arcképem. Érzem használat közben, hogy húzza a bőröm, de semmi extra. Egynek elmegy, de nagy változást számomra nem hozott. Lehet, ha rendszeresen használnám jobb hatása lenne. Az ára viszont kedvező, ennyiért szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Vevep92

2018. január 23.

Egy barátnőm ajánlotta, neki bevált, én viszont kipattogtam tőle... sőt a homlokom olyan volt, mintha leforráztam volna :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

SzL

2018. január 3.

Szeretem de nem ez a legnagyobb kedvencem. Sok idő kell míg teljesen megszárad de ilyenkor teszek fel hajpakolást is így jól eltelik az idő. Kicsit tisztább utána a bőrképem, de ez nem tart sokáig. Nekem túl erős az illata, így ezt nem kedvelem benne. De ár/érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

aranypáva

2017. december 21.

Szuper kis maszk, nagyon elégedett vagyok vele már első használat után. Pattanásokra tényleg nem szabad kenni , mert csak ront a helyzeten, viszont én az orromon lévő miteszerekre hazsnáltam és arra nagyon bevált. Kellemes csalódás volt, mert nagyon nehéz volt lemosni és amikor száradt a próusok helye erősne meglátszott, nem tudtam így tud-e valamit vele kezdeni. Tényleg jól mattít és tiszta lesz tőle az arcbőr. A lemosás miatti kellemetlenség tűrhető a hatása miatt. Az orromon lévő miteszereket szinte teljesen eltüntette. Először azt gondoltam vagy kifehérítette vagy a tetejüket szedte le. Leteszteltem nyomkodással és tényleg vagy kiszedte őket, vagy felszívta, mert tiszta lett a bőröm leszámítva 1-2 miteszert. Remélem a következő hazsnálatoknál is hozza ezt a formát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

xfxff349

2017. november 24.

Imádom. Gyönyörűen kiszedi a fekete pöttyöket és utána hetekig semmi dolgom vele. Én fürdés előtt szoktam felvinni,fürdéskor lemosom és végig forró vízzel mosom az arcomat, orrom területét kb 15 percig. Amikor kijövök a zuhany alól, akkor szoktam nekiállni kinyomkodni az orromról fellazított miteszereket, amik valami álom milyen gyorsan kijönnek,utána pedig jön a radírozás. Valami gyönyörűen kitisztul az orrom a miteszerektől!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Rosszat nem csinált a bőrömmel, de jót sem igazán. Ha épp nincs más maszkom és relaxálni szeretnék, akkor felteszem, de egyébként a hatás nálam elmaradt. Kissé puhábbnak és tisztábbnak érzem a őröm, de semmi más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

Kriszti92

2017. november 6.

Kicsit lassan szárad,de nem rossz maszk :) Amíg használtam nem alakultak ki pattanásaim és matt maradt a bőrőm. Viszont az Avon True Natura Effects többfunkciós arctisztítója sokkal jobb,gyorsabban szárad és könnyebben lemosható,a szürkénél maradtak maradványok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

timimisi

2017. október 9.

Kicsit féltem felkenni ,pontosabban inkabb az eltávolításától.Nem tévedtem,tenyleg elég nehéz eltávolítani,de a hatása kárpótol. Gyönyörűen nyugtat,a piros foltokat szinte eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

LipLush

Korcsoport: < 18
2017. október 4.

Elég jó kis maszk. Már egy ideje használom, szépen lemattítja a bőrt. Abban már nem vagyok olyan biztos, hogy a pattanásokat is eltűnteti. Nem hiszem, hogy újravenném, inkább még kísérletezek mással is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 4.

Era012

2017. szeptember 29.

Még tini koromban kísérleteztem vele, amikor zsírosabb volt a bőröm. Nekem nem jött be, nagyon erősen szárít, az én bőrömnek ez már sok volt. Elajándékoztam egy még zsírosabb bőrű ismerősömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0