Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

valamijoonev

2017. szeptember 26.

Parszor felkentem a boromre unatkozaskepp, de nem csinalt semmi extrat a borommel, inkabb rontott rajta, pirosabb lett par pattanasom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Ndr

2017. szeptember 24.

Jo par honapja all a szekrenyemben. Idonkent hozzanyulok, 1honapban egyszer hasznalom ha epp ram jon hogy ezt az arcpakolast valasszam. Nalam nem csinal semmit. Erzem ahogy huzza ossze a boromet es latom a miteszerek helyet mikor beszurkul de igazabol nem csinal semmit, nem hiszem hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Mollyerdelyi

2017. szeptember 23.

Már a 7. tubust használom el belőle, mindig újraveszem. Úgy látom, hogy a használata után visszahúzódik a pattik pirossága. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Majida

2017. szeptember 13.

Nekem nem jött be ez a termék tisztítani tisztít de semmi változást nem észleltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

applepebble

2017. augusztus 18.

A hatása egészen látható, de ha egy héten többször alkalmazom, kijönnek a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Frumus

2017. augusztus 6.

Nekem tetszik, most kezdtem használni, remélem hosszabb távon jótékony hatása is lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Régebben használtam és őszintén csak azért vettem meg mert fekete volt és vicces volt felkenni, ha jol emlékszem ez az amelyik ha megszárad szürke lesz és le kell mosni. Nekem nem igazán csinált a bőrömmel semmit.Talán kicsit a pattanásokat szárította, de nem ettől múltak el, vagy lett kevesebb mostanra. Vicces volt felkenni. Igazából ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Miaaa

2017. július 27.

Az ége egy adta világon semmit sem csinál. Nem szeretm és nem is vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Az ége egy adta világon semmit sem csinál. Nem szeretm és nem is vált be.

zsokaszabo

2017. július 17.

Régebben használtam, akkor nagyon szerettem, szépen tisztította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Régebben használtam, akkor nagyon szerettem, szépen tisztította a bőrömet.

szanii

2017. július 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Kétnaponta használom, nagyon szeretem. Utána szép, sima lesz a bőröm. A pattanásokat halványítja, és tényleg segít megelőzni őket. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0