Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

Anita9620

2017. július 4.

Én szeretem, kellemes érzetet hagy a bőrön. Szerintem tisztítás ügyileg is jól helyt áll. Nem csíp, nem kell belőle sokat felvinni, így sokáig elég lesz majd a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Flanna

2017. június 26.

Nagyon szeretem, jól tisztít és a használata után nagyon puha a bőröm. Viszont alaposan le kell mosni, mert a pórusokban könnyen benne maradhat a pakolás, ami azért nem szép látvány (főleg a tágabb pórusoknál fordulhat ez elő) Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

zsatima

2017. június 12.

Szeretem, szépen elsimítja a bőrt és a gyulladt pattanásokat is halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Szeretem, szépen elsimítja a bőrt és a gyulladt pattanásokat is halványítja.

Rami98

2017. május 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket, tisztítja és nyugtatja a bőröm, bizonyos mértékben még mattít is. Szerintem abszolút megéri az árát, de csodát ne várjon senki tőle pattanások, mitesszerek ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Daisyyy

2017. május 20.

Egész jó kis arctisztító pakolás ez, csak T-vonalban használom,mert nagyon erősen összehúzza a bőrt, a szalicilsav jó erős benne, de maximálisan tisztít, hozza azt, amit ígért, úgyhogy elégedett vagyok vele. Kicsit nehezen lehet lemosni, de nem baj. És jó az illata is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Enci11

2017. május 16.

A mitesszereimet nem tünteti el maradéktalanul, de tényleg felszív egy csomó faggyút, és ráadásul utána napokig pihe-puha a bőröm. Olyan szokásos avon clearskin illata van, nekem bejön. 800 forintért teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Horest

2017. május 9.

Csodát nem tesz, a pórusokat nem húzza össze és a mitesszereket sem távolítja el, én heti 1-2 alkalommal használom, egy kicsit tisztább lesz utána pár napig a bőröm és talán kevésbé fénylik, de körülbelül ennyi. Nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem, inkább kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Fabi95

2017. május 3.

Nagyon szeretem! Heti egyszer használom, felszívja a felesleges faggyút, összehúzza a pórusokat. Utána tiszta, felfrissült az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

eszti003

2017. április 29.

Néhány évvel ezelőtt vettem az első tubussal, az nagyon jó volt, a bőröm tiszta, puha és zsírmentes volt tőle akár napokig. Amit pár hete rendeltem nem tisztít annyira, és borzasztóan szárítja a bőrömet is, mésnapra le tudom csipkedni a száraz bőrdarabokat, újra venni mostanában biztosan nem fogom.2 csillag, de csak mert a régit nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

zahraa

2017. április 4.

A nagy reklam ellenere senkinel nem fog borhibat eltavolitani, ez nem egy kozmetikus... porusokat osszehuz, tisztit, konnyu lemosni.. csak annyi zavar, hogy nekem sokszor a hajamba is jut belole, de ez nem a termek hibaja, az en fogyatekossagom, masik arcpakolasnal is ugyanugy eljatszom ezt...
Ugyanakkor a fekete arc is mokas, mig meg nem szarad, szegeny kutyank nagy szemekkel leste hogy nezek ki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0