Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

Tincs12

2017. április 3.

Puhább és üdébb lesz tőle a bőröm használat után, de körülbelül ennyi. Nem tisztítja ki a pórusokat, nem húzza össze őket. A pattanásokról nem tudok mit mondani, mert nagyon ritkán alakul ki egy-egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

hemese

2017. április 1.

Nagyon szeretem, bár igaz ez sem csodaszer, hiszen a feketepórusokat nem tünteti el teljesen, heti 1x hétvégenként használom, felfrissíti az egész hetes megviselt bőrömet. Engem nem szárít különösebben, csak pont amennyire kell .( picit zsírosodásra hajlamos a bőröm így számomra tökéletes arcpakolás :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Jucus91

2017. március 27.

Nem rossz... összehúzza a pórusaim, felfrissíti a bőröm, és ennyi. Pattanásokra és mitesszerekre nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

viktoriass

2017. március 26.

Árban nagyon megéri, mivel nagyon sokáig elég. A hatását tekintve egész jó, ha azt vesszük, hogy nincs olyan csodaszer, amely magától eltávolítaná a mitesszereket. A pattanásokat is gyorsan lehúzza, úgyhogy újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

reekkii95

2017. március 21.

Teszi a dolgát. Viszont kicsit szárit mindenképp hidratálni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Teszi a dolgát. Viszont kicsit szárit mindenképp hidratálni kell utána.

gonczio

2017. január 31.

Nagyon szeretem ezt a pakolást. Hetente egyszer használom. Szépen tisztít, nekem nem szárítja a bőröm. Szinte felfrissül az arcom mikor használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

bongi

2017. január 26.

kb. 3 hete használom, hetente 2-3 alkalommal. túlságosan szárítja a bőröm,a pattanásaimra pedig semmilyen hatása nem volt. használat után puha és friss a bőröm, de ez a hatás nem tart sokat. biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

Dominika28

2017. január 21.

Nagyon szeretem!
Kb. egy éve ismerkedtem meg ezzel a termékel és nagyon szeretem már többször újra vettem és nem is igazán találtam ennél jobbat mitesszere és pórusokra.A pórusaimat szépen tisztítja és összehúzza és ,amióta használom mintha egyre kevesebb mitesszerem lenne. A bőrömet pedig szép símává varázsolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Nagyon szeretem!

diafazekas

2017. január 18.

A már kinyomkodott akné gyógyulásán sokat rásegít nekem. Mitesszerek kinyomkodása előtt is szoktam használni, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Pussycat

2017. január 16.

Jó-jó de mégsem az igazi. Szárít és a pórusokat sem tisztítja megfelelően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Jó-jó de mégsem az igazi. Szárít és a pórusokat sem tisztítja megfelelően.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0