Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

husee

2017. január 15.

Puhává teszi a bőrt, igaz néhány helyen kiszárítja, de összességében megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Puhává teszi a bőrt, igaz néhány helyen kiszárítja, de összességében megéri.

Froci

2017. január 15.

Nem használom rendszeresen ezt a terméket,csak ha kényeztetésre vágyom,arra tökéletes. Összehúzza a pórusaimat,gyorsan szárad,ápoltabbbak érzem a bőröm a használata után,de nekem nagyon szárítja az arcomat. Nem volt pénzkidobás de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Jennie94

2017. január 15.

Hát... többszöri ajánlás alapján rendeltem meg és ismételten pénzkidobás szaga lett a történetnek. Hetente 1x használtam elég sok ideig, de kb. mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

hdori23

2017. január 7.

Kéthetente egyszer használom.Nem rossz de a tisztító hatása nálam elmarad,viszont dicséretes hogy a pórusaimat összehúzza és puhává teszi az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

mucika075

2017. január 5.

Rengeteget segített az olajos arcbőrömön,mindenkinek ajánlom aki pattanásos vagy aknés bőrrel szenved.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Colette221

2017. január 1.

UPDATE: Le kell pontoznom. Rossz állapotban van a bőröm. Ez a termék olyan neki, mint halottnak a csók. :D Azt sem akadályozza meg, hogy további csúnyaságok jelenjenek meg. Ennyi pénzért nem volt akkora csalódás, de még mindig keresem a csodaszert.

Két éve vettem egy Avonos maszkot, ami teljesen bevált. Bekentem vele este a pattanást és reggelre leszárította. Nos, ezt a krémet már nem lehet kapni. :( Helyette ezt vettem meg.
Nem rossz krém. Puha, "egységesebb" lesz a bőrképem. Mikor megszárad kiemeli a pórusokat. Első használatkor megijedtem tőle. :D Egyenlőre csak négy csillagot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

Rockysinger

2016. december 30.

Nekem nagyon tetszik megéri az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Nekem nagyon tetszik megéri az 5 csillagot :)

Barbi93

2016. december 29.

Nem rég rendeltem újra, nekem sokáig elég volt az első tubus. Hetente egyszer használom, nekem az illata kevésbé tetszik. Használat után simább az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

csokibeka

2016. november 17.

Elhasználtam, de én nem vagyok tőle elájulva, nekem a baleás maszkok jobban beváltak. Nem mondom,hogy semmit nem ért, tényleg kevésbé volt zsíros a bőröm aznap, mikor használtam és a pórusokat is összehúzza, de semmi tartós eredményt nem hozott. Nem keletkezett kevesebb mitesszer sem a bőrömön sajnos. Legközelebb a planet spa-s változatot próbálom inkább ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

cszkata

2016. november 15.

Hetente egyszer használom, nagyon szép a bőröm miután lemosom az arcmaszkot (bár sajnos ez nem tartós eredmény). Amikor megszárad, a mitesszereknél megmarad a fekete szín, de a többi részen kivilágosodik. Ilyenkor mindig ledöbbenek, hogy milyen sok mitesszerem van :(
Összességében puha, tiszta bőrt eredményez, de egyenlőre csak rövid távon tapasztalom az előnyöket.

UPDATE

Lassan egy hónapja használom heti 1-2 alkalommal. Kipróbáltam 15 perc kamillás gőzölés után és látványos javulást eredményezett az arcomon mitesszer fronton. Szépen kitisztítja a kitágult pórusokból a felgyülemlett faggyút. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

UPDATE

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0