Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: gerdus, az összetevőket feltöltötte: UrbanBliss, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Forradalmi arcpakolás fekete ásványokkal, mely a benne lévő ásványok segítségével felszívja a felesleges faggyút és agyagtartalma pedig kitisztítja a pórusokat, üde és matt hatást biztosít a bőrnek. Segít megelőzni az újabb pattanások kialakulását.

erikaa

2016. július 20.

Ár érték arányban teljesen megfelelő termék. A katalógusban szinte mindig lehet akcióban kapni, én 800 Ft-ért rendeltem meg.
Lehet hogy nem ajánlatos, de én kiszoktam nyomkodni a mitesszereimet használat után, mivel felpuhul tőle a bőröm és nagyon könnyű megtisztítani. Viszont e nélkül is határozottabban tisztább a bőröm tőle.
Egy hátránya van nagyon nehéz lemosni, éppen ezért zuhanyzás előtt szoktam felrakni és így van bőven időm vakargatni az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

janvidia

2016. július 12.

Csodakra kepes. Mivel tiszta mitesszer a borom es nem tudom kinyomkodni/eltavolitani oket, ezert nem huzta ossze a porusaimat ott. Ettol fuggetlenul tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

zdoreebaba

2016. június 11.

Egy időben két tubussal is elhasználtam belőle. Az egyik kedvenc arctisztító termékem volt az Avontól. A felkenés pillanatában tiszta fekete volt az arcom, de a száradástól kiszürkült és úgy lehetett lemosni. Alaposan, precízen megtisztította az arcomat. Az illatát nem annyira szerettem, szúrós szagú, kellemetlen volt, bár a pattanások eltüntetése céljából annak idején mindent megtettem és elviseltem. Tényleg jó termék volt, de most már nem vagyok túlzottan pattanásos, így váltottam más termékekre. A mostani tinédzsereknek, fiatal, pattanásokkal küszködő lányoknak mindenképp ajánlom. Tényleg csodákra képes és elég egy héten egyszer is felvinni az arcra... az eredmény: pihe-puha, matt és tiszta arcbőr! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Zsokaa

2016. június 2.

Az első pár használatnál igazából nem tapasztaltam semmi változást. Aztán kb. a negyedik felkenés után piros lett a bőröm, és kicsit égett. A következő 2 alkalom után is ez volt. Félre is tettem, hiszen nem ért semmit, sőt... Na megint elővettem. Fura, a pirosodás és az égés már egyáltalán nem jön elő, de szerintem akkor se javít semmit. Elhasználom, mert kidobni nem akarom. Egyébként az itteni vélemények miatt vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

andikee007

2016. június 1.

Erősen tisztító hatású,de sajnos szárít. Használata utánhúzodozó érzés volt... az orrom hámlani kezdett tőle :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

bymboo

2016. május 22.

Csak rövid ideig mattít,inkább szárít.Elhasználom,majd elfelejtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Csak rövid ideig mattít,inkább szárít.Elhasználom,majd elfelejtem.

DorciStark

2016. április 26.

Használtam már többször de nem mondanám nagy huhónak. Lemosást követően megtisztult a bőröm és puha, de többször tapasztaltam már, hogy a használatát követően pici mitesszerek jelentkeznek.Sőt a pattanásaimmal semmit nem kezed ez a termék.El használom ha már megvettem, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

hnikolett

2016. április 12.

Nekem is ezt a "semmiextra" hatast nyujtotta:/ sok ido amig megszarad, utana ahogy viz eri ilyen trutyis lesz, nehez lemosni. A vasarnapi "most relaxalok" ido alatt jo feltenni, de csak hogy igy erezd mintha sokat torodtel volna magaddal, mert azon kivul hogy kicsivel puhabb lesz a borod, tobbet nem ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

beszterka

2016. április 7.

Nekem ez a tipikus "hátsemmiextra" termék. Használgatom, de sok idő amíg megszárad, fura az illata, és nehézkes lemosni, egynek elment :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Szonja114

2016. április 2.

Sajnos nekem semmi extrát nem csinál, pedig reménykedtem. Olyan, mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, PEG-7, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0