Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: megyerig, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket és a faggyúfölösleget.

bubblegum67

2020. április 13.

Régebben lazább volt a radírozó képessége meg a hűsítő hatása, de ez nem is akkora baj. Mióta kicserélték a csomagolást megváltoztathatták az összetevőket/ összetevők mennyiségét. Nagyon kiszárította az arcomat, ha 2 percnél többet hagytam elkezdett csípni. A régi csomagolásost 2 éven keresztül használtam és nem tapalsztaltam ilyesmit. Sajnálom hogy elrontották ezt a terméket. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

zentai.zita

2020. március 30.

Mi, Anyuval imádjuk az állagát, a hűsítő hatását. Az eddigi arcradírjaink vagy nagyon durvák voltak, vagy kevés szemcse volt benne. Sok éve használjuk ezt, s nagyon szeretjük. Próbáltuk lecserélni, de hasonlót sem találtunk. Nekünk nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

realshady

2020. február 9.

Nagyon jó termék, évek óta használom. Az ára is megfelelő, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Nagyon jó termék, évek óta használom. Az ára is megfelelő, csak ajánlani tudom.

MissScorpio

2019. november 21.

Jó arcradír. Tetszik a hűsítő érzés felvitelkor, az illata a régi Avon arcradírt idézi. Szerintem szépen, kíméletesen tisztítja az arcot, nem irritálja. Viszont sajnos a göröngyös arcomon nem igazán segített, nekem erősebb szemcséjű radír kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Babooca

2019. szeptember 17.

Szerintem teljesen jó kis arcradír. Annyi, hogy néha felsérti a bőrömet, és másnap hámlik a T vonalam, de ezt leszámítva nagyon puha lesz tőle a bőröm, és ez egy hétig is megmarad. A hűsítő érzés engem nem zavar. Amikor eszembe jut újra szoktam rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Bambusz92

2019. augusztus 9.

A legeslegjobb arcradír. Olyan mintha egy bomba robbant volna az arcodon annyira friss és nem az a nagy szemcsés amit görgetsz az arcodon hogy legyen valami hanem aprók, kicsik és tökéletesek. Néha kipróbáltam mást, de mindig visszatértem ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Jajj de nagyon szeretem ezt az arcradírt!
Hetente 2x/3x szoktam használni, az arcom állapotától függően és másnapra mindig nagy csodát művel. Mélyen kitisztítja a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt sejteket és frissíti az arcbőrt. Miután használom, mindig érzem, hogy úgy igazán tiszta az arcbőröm és levegőt kap. Utána egy alapos hidratálás, ami ennek köszönhetően mélyre hatol, és másnap mintha egy új ember lennék. A mitesszerek megtizedelődnek, a pórusok gyakorlatilag teljesen eltűnnek, az arcom pedig sima és kellemes tapintású. A legjobb, hogy egyáltalán nem irritálja az arcot, a radírozástól következő pirosság pár percen belül elmúlik (valószínűleg az aloe vera nyugtató hatása miatt), az illata pedig nagyon kellemes.
Ár érték arányban lenyűgöző!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Jajj de nagyon szeretem ezt az arcradírt!
Ár érték arányban lenyűgöző!

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

Eleinte még jó volt, nagyon tisztának és frissnek éreztem az arcom a használata után, de mikor újra elővettem egy fél év után, akkor kis piros pöttyök (de nagyon sok) lettek az állam oldalsó területén, borzasztóan viszketett és 2 nap múlva meg hámlott is
Sajnálom, hogy allergiás vagyok rá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

Sajnálom, hogy allergiás vagyok rá :(

GMeli85

2019. július 6.

Évek óta ezt használom. Kizárólag ezt az egy avonos terméket használom. Ár-érték arányban tökéletes! Teszi a dolgát, és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Meoi

2019. május 30.

Fekete maszk előtt használom, hogy a maszk jól be tudjon hatolni a pórusokba és nagyon bevált! Ha nem radírozok előtte akkor könnyen lejön a maszk, de ha radírozok akkor mindent visz.
Vagyis ez a radír nagyon jól és mélyen tisztít.
Használom csak magában is amikor alapos arc tisztításra van szükségem, utána az arcom nagyon puha és érezhetően tiszta.
Érzékeny bőrűek vigyázzanak vele mert képes a bőrt felsérteni. Nekem sikerült is és vérzett az arcom... Ha a szem közelében van csípheti és irritálhatja azt a mentol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Vagyis ez a radír nagyon jól és mélyen tisztít.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak