Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: megyerig, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket és a faggyúfölösleget.

Emma91

2019. május 17.

Ezt a terméket egy héten háromszor használom, és nagyon puhává teszi az arcomat a használata után. Nagyon szeretem👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

ReiHUN

2019. május 17.

Alaposabb arctisztításkor használom. Bár nem vagyok meggyőződve róla, hogy a fizikai bőrradírozás jót tesz az arcnak, de aki oda nem szeretné használni, szerintem testre is kiváló lehet. Csak szárít. De tényleg nagyon hatásosnak és erőteljesen tisztítónak érzem, tök jó! Nagyon sűrű, rengeteg apró szemcsével. Egy egész kevés is elég belőle nagyobb felülethez. Erőteljes, friss, kicsit alkoholos illata van, ami a hatásán is érződik. Frissítő, hűsítő érzés a használata, mintha hidegbe nyomnám a bőröm. Az intenzivitása miatt nem szeretem túl sűrűn kézbe venni, de egyébiránt remek. Ne hagyjátok véletlen se beleszáradni a kupakba, mert undi sötétzöld trutyesz lesz :D Sokáig elég, szerintem jó ajánlat, de érzékenyebb bőrre én se ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

PattiiT

2019. március 24.

Remek állaga, sok, apró radírozó szemcséje van. Szép puha lesz tőle a bőröm, és mindenképpen kell utána hidratálni. Kicsit kellemesebb az illata, mint a géles lemosó társáé. Érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlom (nekem egyáltalán nem érzékeny a bőröm), ennek ellenére eléggé kellemetlenül hűsített. Amikor lemostam kicsit égett is. Nem volt olyan szörnyű csak kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

hamireni

2019. március 23.

Csodaszer, kedvenc arcradírom évek óta. Néha elkacsintgatok más radírok felé, mert szeretek kísérletezni, de mindig visszatérek ehhez! Próbáltam már az itt magasan értékelt himalaya radírokat is, de a nyomába sem érnek. Erősen radíroz, rengeteg kicsi szemcsével, ezért minimális mennyiség szükséges, sokáig kitart.
Használata után gyönyörű, selymes bababőr. Remélem soha nem vonják ki! <3
A régi és az új kiadás között nem vettem észre nagy különbséget, mindkettőt szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Használata után gyönyörű, selymes bababőr. Remélem soha nem vonják ki! <3

Mingey

2019. március 17.

A nagybetus ARCRADIR!!!
Annyi de annyi arcradirt probaltam mar ( dr. organic, dm-es, himalaya, stb.) de egyik sem volt az igazi. Legjobb baratnom istenitette, igy beadtam a derekamat es kiprobaltam. Persze nem nagy remenyeket fuztem hozza. De Avon-os termek ekkora meglepetest meg nem okozott. Az allaga tokeletes, es a mentolos erzet a boron egyszeruen fenonemalis.
A parom is nagyon szereti ferfi letere.
Csak ajanlani tudom!! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

A nagybetus ARCRADIR!!!
A parom is nagyon szereti ferfi letere.
Csak ajanlani tudom!! 😁

Rose0225

2019. március 8.

Nincsenek durva szemcséi de szépen radíroz ,zsírosságot abszolút megszünteti bár nekem túlságosan feszül használat után a bőröm és az illata sem annyira jött be ,túl erős számomra amiért csak 4 csillagot kap

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Dius89

2019. február 23.

Nem rossz termék. Az állaga pont jó, krémes, de nem folyós és sok apró szemcse van benne, semmi durva darab, így nem bántja az arcom. Kellemes mentolos illata van, amitől nagyon frissnek érzem a bőröm. Utána viszont nekem húzódik a bőröm, így szükséges a hidratálás. Nem rossz termék, heti egyszer használom, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Anibaba

2019. január 2.

Tobb porustisztito arcradirt probaltam mar (garnier, isana, clean & clear), de szamomra magasan ez a termek a legjobb. Allaga suru aproszemcses, kremes. Tisztabb erzetet ad a boromnek. A kozmetikusom is mondta h szebb a borom. Hetente tobbszor hasznalom. Jo termek csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

MLillus

2018. november 23.

Elsőnek nagyon tetszett jó volt a bőrömnek, viszont a második alkalommal mikor vettem már volt ,hogy piros lett tőle az arcom egy kicsit pedig nem szokott semmitől piros lenni. Most másik fajtát használok de utána vissza térek erre remélem jó lesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

-.Nikii.-

2018. november 19.

A régi kiadást tök szerettem, de ez kevésbé radíroz, kisebbek a szemcsék, krémesebb az állaga. Másikban pont azt szerettem, hogy elég volt finoman egyszer végigsimizni vele az arcom, mert szépen leradírozta, ezzel meg kb vakarom a bőröm, hogy érezzek valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak