Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: megyerig, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket és a faggyúfölösleget.

spavanilly

2018. október 11.

Nagyon kellemes, friss, mentolos illatú, krémes- szemcsés termék. A radírozó hatása közepes, de számomra elegendő, nekem a durvább arcradírok után mindig pattanásaim lesznek.
Hetente 1x-2x használom, akciósan megér egy próbát.
Nagyon sok használatra elég a viszonylag kicsinek tűnő tubus.
Használat után sokkal tisztábbnak érzem a bőröm, mint amikor csak arclemosót használok.
Fürdőszobám állandó lakója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Hetente 1x-2x használom, akciósan megér egy próbát.
Nagyon sok használatra elég a viszonylag kicsinek tűnő tubus.
Fürdőszobám állandó lakója.

Lia12

2018. október 7.

Szerintem sem radíroz eléggé. A pirosságot és a gyulladást néha enyhíti az arcomon, de nagy hatást nem vettem észre. Viszont szuper friss érzetet ad, szóval mindig visszacsábulok a használatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

szatmari.mariann

2018. október 7.

Nagyon jó,régóta használom. Nagyon zsíros bőröm szépen tisztítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Nagyon jó,régóta használom. Nagyon zsíros bőröm szépen tisztítja.

dandy93

2018. szeptember 27.

Régen használtam az elődjét, nemrég újra megvettem, mert azt hittem, ugyanazt kapom, de sajnos nem... Nem tisztít és radíroz eléggé, nem adja ugyanazt a babapopsi bőrt használat után... Igazából így már semmivel nem jobb egy átlag bőrradírnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak