Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szilvike94, az összetevőket feltöltötte: esztickeh, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A száraz bőr táplálása és regenerálása! Extra hidratáló, regeneráló arckrém kakaóvajjal és E-vitaminnal!

nekooh

2015. november 30.

Nagyon jó illata van. Pár napja használom, de mintha már kicsit jobb lenne a száraz bőröm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

kamkam

2015. november 26.

Szeretem! Jól hidratálja a száraz arcbőröm is, gyorsan beszívódik, jó illata van és még olcsó is! :) Szerintem ennél olcsóbban nem igazán lehet arckrémet venni, ha véletlenül lehet, akkor az olyan is... Nagyon szeretem, érdemes kipróbálni olyanoknak is, akiknek érzékeny a bőre. Nekem is minden csípi, ha egy napig nem kenném be, akkor lehúzhatnám az arcomról a bőrt. :D Nekem teljesen bevált, napi rendszerességgel használom már évek óta!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

marienne87

2015. november 22.

Anyukámnak szoktam rendelni száraz bőrére! Nagyon szereti, jól hidratál, beszívódik, isteni az illata és remek az ára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

tothbernadett

2015. november 18.

Gazdagon hidratál, finom illata van, megfizethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Gazdagon hidratál, finom illata van, megfizethető.

bettibo

2015. november 18.

Imádom!!! Kiváló az illata, hidratál ès nem hagy zsíros hatást az arcomoon..az ára is szupeer.. MINDENKINEK ajánlom 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

rizspufi

2015. október 23.

Szerettem volna megvenni, kipróbálni milyen, mert a kézkrémjét nagyon szeretem. A nővéremtől kaptam meg az övét, mert már nem használja. Nagyon szeretem ezt a krémet! Eddig nem nagyon használtam arckrémet, egyszer-egyszer, de valahogy egyiket sem szerettem. Viszont eeez... Nagyon jól ápol. Kiszáradt a bőröm, nem tudom mitől, de gondoltam egy próbát megér, hogy bekenem az arcom estére. Reggelre rendbehozta az arcom! Az illata fantasztikus, amúgy is odavagyok a kakaóvajas/kakaós dolgokért. Ha valaha elfogy tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Nittuska

2015. szeptember 26.

Anyum vette de én is kipróbáltam. Ő meg van vele elégedve. Szerintem is jó az illata hidratáló hatása, de az összetevők miatt én tuti nem kenném az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 18.

Tökéletes!Eszméletlenül jó az illata, állaga, csomagolása!Nem zsírosít, nagyon olcsó (500 HUF körül) és nem okoz pattanásokt, jó az összetevője is!Nagyon jó kis krém!!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

susiebeam

2015. szeptember 17.

Szuper kis krém! Nem okoz pattanásokat / irritációt, finom illatú, hamar beszívódik, nem zsírosít - és még olcsó is! Még nem találtam olyat ami űberelné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Ari95

2015. augusztus 28.

Nagyon jó kis arckrém :) 5 hónapja használom reggel és este, megvan még a negyede szóval elég sokáig elég az árához képest. Nagyon jó az illata is. Könnyű eloszlatni, nem annyira zsíros mégis nagyon jól hidratál, semmi olajos vagy zsíros érzetet nem hagy maga után. Könnyen beszívódik. Szerintem kis csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Honey, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Lyral, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.