Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 színben rendelhető csillámos fedőlakk.

Kiszerelés: 8 ml

miss.vivien

2014. március 31.

nehéz egyenletesen felvinni, pepecselni kell rendesen. de ha egyszer sikerül...akkor szép:) a lemosás viszont kész rémálom volt eddig... most már úgy szoktam, ahogy a shellacot: acetonos vattapamacsok a körmökre, alufólia rá, 10 perc állás... és könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

adawhore

2014. március 17.

Nem nyerte el a tetszésem. Nagyon hamar becsomósodott, nem jöttek ki megfelelően a csillámok és nem terült szépen a körmökön. A pici ecsete a color trend lakkoknak kényelmetlen. Szerencsére ajándékba kaptam, mert 1 Ft-ot nem költenék rá a saját pénzemből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Natalka

2013. december 29.

Nahát, még nem írtam ezekről a kis csodákról..! Tavaly rendeltem az aranyat, és egy évig vertem a fejem a falba, h többet nem vettem. Nade idén télen..! Amint megláttam, h újra lehet kapni, méghozzá többféle színben, az összeset megvettem :) az arany nagy kedvencem volt egy évig, mindenhez felkentem, minden lakkomhoz passzolt. És az új színek..! Végtelen variációs lehetőségek nyíltak meg előttem a tökéletes manikűrhöz, mindenki irigyel, pedig csak pacsmagolok egy kicsit az aktuális lakkomra egy ilyenből, és kész! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

mannus93

2013. december 29.

Az ezüstös árnyalat van meg, minden lakkot feldob, szinte mindíg használom, a tartósága is nagyon jó. Mindenkinek csak ajánlom, mert profi körmöket varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Dana1983

2013. december 18.

Nekem az ezüst van meg. A színtelen fedőlakkban apró és nagyobb "csillámok" vannak. Egy rétegben elég kevés tapad a lakkozásra, de két rétegben már jó. Hamar szárad, jó az ecsete, meglepően sokáig bírja a lakkozás. A végeredmény egyszerűen gyönyörű, bármilyen színű lakkot feldob. Mintha kis ékszerek lennének a körmeimen. :-) Egyetlen hátránya, hogy a lemosása borzalom (na de hát csillámos).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Ellaa

2013. december 17.

Nekem is a Rose Golden árnyalat van meg. Szerencsére nem spóroltak a csillámmal, így mutatós egy rétegben is. Gyorsan szárad és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

bogibooo

2013. december 9.

Rose gold árnyalatban van meg, nagyon szép szín. Önmagában olyan mintha óvodás lányka keze lenne, kicsit dedós hatás, de fedőlakknak egyszerűen fenomenális. Tartós és elég nehéz lemosni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

bejus89

2013. december 7.

Nagyon jó!! Nekem 3 színben van meg: arany, ezüst és lila! Alapot mindenképpen kell alá kenni, nagyon feldobja a körmöket, igazán csillámló lesz a hatás! A tartósságát én egy színtelen fedőlakkal növeltem,így sokáig megmarad és nem pattogzik le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

vlilla0522

2013. december 3.

az ezüst színűre csaptam le a 16-os katalógusból, és nagyon örülök, hogy megvettem. 530 forintért mindenképpen megérte, bár egy kicsit keveset vesz fel az ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

violetta95

2013. november 24.

tervben van a kék, karácsonyi körömdíszítéshez, a 16os katalógusban nagyon szép színek vannak!:)

Up: Megvettem: lilaskek pontosabban a szine, nemrossz;) tartossagat meg nem tudom, de az allaga jo!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)