Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 színben rendelhető csillámos fedőlakk.

Kiszerelés: 8 ml

berka

2013. október 27.

Tetszik, de ritkán használom. Elég sokat kell használni belőle, hogy elég sok csillogó bigyó kerüljön rá a körmödre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Wiikii

2013. augusztus 21.

Az aranyat rendeltem meg, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan kifuttatják..
Nekem nagyon tetszik, általában úgy használom, hogy más lakkra kenem, vagy francia manikűrt csinálok, és a gyűrűsujjamra csak ilyet kenek..nagyon feldobja az egyszerű manikűrt is. Nehezen lemosható, viszont igen lassan is kopik, nagyon tartós. Nem is volt drága, úgyhogy többszörösen jól jártam vele. Kár, hogy már nem kapható, mert nem fog sokáig kitartani, ha anyummal ilyen tempóban használjuk. :D :S Az ezüst is biztos szép, kár, hogy azt sem tudtam már beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Az aranyat rendeltem meg, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan kifuttatják..

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Az arany van meg. Ritkán használom, de olyankor hozza a kellő hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Az arany van meg. Ritkán használom, de olyankor hozza a kellő hatást.

karakumsivatag

2013. július 13.

Az ezüstöt és a fuksziát vettem meg. Az ezüst az valami álom. Türkizkék színű és gyöngyház alapra is próbáltam, de önmagában is szép. Az eredmény olyan, mintha valami csillámló drágakövek lennének a lábkörmeim helyén:)
Én 2 rétegben kentem, mert tényleg elég nehéz a csillámokat egyenletesen eloszlatni. A fukszia annyira most nem jött be, de csak azért mert nekem önmagában nem tetszik, és most nincs olyan élénk színű lakkom, amire fel tudnám vinni. Talán veszek egy feketét, azon jól mutatnának a lila csillámok. Sajnálom, hogy az aranyat még nem vettem meg, mert lehet, hogy többé már nem lesz. Kifutó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 13.

Maryetta

2013. július 11.

Az aranyszínűt próbáltam, egész jó, hamar szárad és egy rétegben is elég felvinni ,persze azért "játszani" kell vele, hogy esztétikus legyen a végeredmény,mert az ugye elég gáz ha egyik ujjamon alig van csillám a másikon meg sok van,nekem kb 2-3 napig bírta (nem mosogattam :D ) utána kezdett lepattogni a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Sminkmánia18

2013. április 3.

az arany színű van meg és nagyon szép. kicsit nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

az arany színű van meg és nagyon szép. kicsit nehéz lemosni.

kalmaniki

2013. március 29.

Nekem a lila van meg ebből és nagyon szeretem, csak sajnos nem túl tartós, ez jó ötlet volt az Avontól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Anita19

2013. március 2.

Nekem kicsit csalódás volt..a katalógusra nézve..:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Nekem kicsit csalódás volt..a katalógusra nézve..:/

tittus

2013. március 1.

Szépek nagyon, de nekem is hamar lepattog, és nehéz lemosni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Szépek nagyon, de nekem is hamar lepattog, és nehéz lemosni :/

Vilcsi

2013. március 1.

Nekem tetszik hogy nem teljesen fed, így bármilyen színű lakkot fel lehet dobni vele. A baj csak az, hogy nagyon nehezen tudom lemosni, áztatnom kell a lemosóval hogy lehozza, viszont nekem az előttem szoloktól eltérően nem is pattogzik le könnyen. Plusz pont, hogy nagyon hamar szárad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)