Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 színben rendelhető csillámos fedőlakk.

Kiszerelés: 8 ml

Metty

2013. február 25.

nekem megvan mind3, nagyon aranyosak, de rettento gyorsan lepattognak, es egy reteggel csak nagyon keves csillam megy fel, ezert 3 pontot adok ra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 25.

lillabunny

2013. február 12.

Nagyon szép, szeretném is ha le lehetne mosni a körmömről és nem lekaparni kellene..Leszedte a körmömet is egy kicsit:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

boglarka88849

2013. január 25.

Az arany ünnepi ruhâmhoz kitűnő párosítàs volt az ugyanolyan színű lakk.Habàr eredetileg a fedőlakk funkciònak felel meg, én magàba ràkenve is elegendőnek talàltam. Jò bőven vittem fel, viszonylag hamar megszàradt.Viszont, még aznap egyben le lehetett hùzni a körmömről,.annyira levàlt.Nagy csalódàs , mondjuk a colortrendtől mikor nem kap agybajt az ember. Kívàncsi vagyok ,hogy vajon hàny hasznàlat utàn fog kenhetetlenné sűrűsödni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

agi.greendaygirl

2012. november 24.

fúú nagyon szép. egyelőre csak ezüstben van meg de érkezik az arany is. nagyon tetszik hogy apró és nagy csillámok is vannak benne, nagyon fel tudja dobni a körmöket, igazi ünnepi. És tartós is plusz olcsó. nagyon örülök neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Babus92

2012. november 14.

Víííííííííííí!!! Megérkezett arany árnyalatban. Picit hig, igy kb 4 réteg kell, hogy olyan legyen mint a katalógusban. Kevesebb mint 3O másodperc alatt szárad meg. Nagyon jól mutat körmön!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)