Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Shennny

2014. február 9.

Mikor használtam nem okozott semmi gondot, de az összetevői miatt 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Mikor használtam nem okozott semmi gondot, de az összetevői miatt 3*

bobika94

2013. december 29.

Ajándékba kaptam egyet ebből, egy beige árnyalatút. Tudtam, hogy ez nekem sötét lesz, de azért a kezemen mégis kipróbáltam, mert kíváncsi voltam rá. A égeredmény matt lett, bár nem tudom, hogy mit akartak ezzel az elképesztően narancssárga színnel elérni XDDD hát biztos, hogy nem venném meg :D a matt végeredmény miatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Első alapozóm volt nekem is :) Arra teljesen jó volt,hogy ismerkedjek a sminkeléssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

melindae

2013. október 14.

Jé, az első alapozóm volt...akkoriban talán azt hittem jó is :D Fedni elfed ezt-azt, foltokat sem csinált, nem vészes végülis...De ma már nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

Évii14

2013. július 18.

Én nekem épp ilyen alapozóm van. Nem a legjobb de azért használható és azért megvagyok elégedve vele. Mondjuk nem fed valami jól :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 18.

Vivianka

2013. július 17.

Régebben használtam, de nekem nagyon miteszeres lett az arcom tőle. Felejtős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Gladys

2013. május 28.

Nagyon-nagyon régen ezt használtam, de nem napi jelleggel, mivel nagyon szárította az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

hermannzsuzsa88

2013. április 2.

Borzasztó a színválasztéka. Nem nagyon fed semmit sem. Már nem is gyártják, ha jól tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

kozlokova73

2013. március 21.

A reggeli arcmosas utan jott a kremezes es mindig egy kicsit belekeverte a krembe,enyhe szint csinaltam belole,de egyre ritkabban hasznaltam es abba is hagytam,mert mindig ha melegem is voltizzatam es megtoroltem az arcom papirzsepivel tiszta narancssarga fele volt. Olyan mocskosak ereztem magam. Kulomben mindig dicsrtek kerdeztek,hol napoztal?Mar a nevere nem annyira emlekszem,de valami bisqui . Nem voltam tole se pattanasos,nem viszkettem . A mocskos erzesen kivul nagyon elegedett voltam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 21.

Dalmi

2013. március 19.

Ennél valóban szinte minden jobb, senkinek sem ajánlanám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Ennél valóban szinte minden jobb, senkinek sem ajánlanám...

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.