Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

szepjulia

2013. február 27.

Nem vagyok vele megelégedve, ugyanis semmi olyan hatása nincs, ami a fényes bőrt mattítaná. Kentem belőle a homlokomra és az orromra (itt zsírosabb a bőröm), majd pedig tettem rá púdert, és a hatás valami szörnyű volt. Kevesebb mint egy óra alatt ezen a két részen mintha leolvadt és összecsomósodott volna. Maga az arc és áll részen nem volt vele semmi bajom. Tehát inkább a normál vagy szárazbőrűeknek válhat be ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Hime

2013. február 26.

Megkaptam barátnőmét, mivel túl világos színt rendelt véletlenül és én eléggé hófehérke vagyok. Sose próbáltam meg rendes alapozóként használni, inkább 1-1 pattanást próbáltam meg vele eltüntetni, amire megfelelő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

fanny---

2013. február 2.

Pár éve én is vettem egyet,hogy kipróbáljam,ugyanis akciós volt, de azóta is valahol a szekrényem mélyén pihen. Nem fedett szépen, nagyon maszk hatása volt, és a színe is mű. Úgy éreztem egy festmény vagyok benne,alig vártam,hogy lemossam,habár nem volt túl tartós. De az illata jó,és vész esetén lehet korrektorként használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

nutooka

2013. január 27.

Mikor még fiatalabb voltam és tudatlan azt hittem ilyen kell legyen egy jó alapozó. Szerencsére ma már benőtt a fejem lágya :)) Láttam hogy nem épp fantasztikus, hisz maszkhatású is, meg az színárnyalatot sem kaptam el soha: egyszer túl hulla, máskor túl mű színű volt a bőröm. A lényeg, hogy tényleg nem makulátlan egy alapozó, de olcsó. Ezért kap 2 csillagoskát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Mossyka

2013. január 7.

Kb 5éve használtam akkor még tökéletes volt a hófehér bőrömre. Nekem fedett rendesen de utána amikor elfogyott és venni akartam a legvilágosabb árnyalat is sötét volt, nem fedett semmit és fénylett. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

manitia

2013. január 7.

Hmm én világ életemben ezt használtam, de olvasva a kommenteket lehet keresnem kellene mást. Biztos van jobb is. Habár én csak az orromat, és a homlokom közepét alapoztam vele. Tudtok valamit ajánlani?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

floraligeti

2013. január 4.

Zsíros tapintású mégis szárítja a bőrömet. Nem fed semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Zsíros tapintású mégis szárítja a bőrömet. Nem fed semmit.

hjanka

2013. január 1.

6-8 éve kaptam anyukámtól karácsonyra, abban az időszakban úgy kentem magamra, mint a csodaszert, most ennyi idő eltelte után a kezembe került újra egyik barátnőmnél. Nosztalgiából kipróbáltam... Ennyiért sokkal jobb/minőségibb alapozókat lehet kapni. Foltot hagy, nem fed, zsíros tapintású, nem mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

adrika128

2012. november 27.

Ez valami iszonyat rossz alapozó, nagyon megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Ez valami iszonyat rossz alapozó, nagyon megbántam, hogy megvettem.

ildikolo

2012. november 3.

Ahhoz képest,hogy "Olajmentes" alapozóról beszélünk,nekem nagyon fénylett és nem is szívta be az arcom. Még jó,hogy lehet visszáruzni mert én próba után rögtön küldtem is vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.