Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

pink sunrise

2012. augusztus 3.

A "no name" alapozó is jobb volt ennél,amit serdülő éveim kezdetén majdnem ingyen lehetett megvenni....Van olyan egyáltalán akinek ez bevált?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

PaperMama

2012. július 26.

alapozók szégyene :D kb 14 éves koromban vettem de az első, otthoni próbakör után ki is dobtam:D túl folyós, ennek ellenére nem lehet normálisan elkenni mert hamar szárad, foltos lesz tőle a végeredmény, nem fed semmit csak az látszik h vmi vakolatszerű van az ember képén, annak ellenére h állítólag olajmentes csillog mint a szar, és még a színe is természetellenes:D ahol lehetett, elrontották ezt az alapozónak csúfolt förmedvényt. NE vegye meg senki:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

szisszike1

2012. július 26.

Szerintem pocsék. Egyszerűen képtelen vagyok úgy felkenni, hogy ne legyen foltos, ráadásul szétfolyik. A legrosszabb alapozó amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

sztike

2012. július 20.

Én nagyon szeretem, most is van itthon egy tubussal. A többi krémes alapozóval ellentétben cseppet sem tömíti el a pórusaimat és nem ül meg az arcomon. Télen és nyáron is kényelmes, tartós viselet, könnyű felvinni. Újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

bettuska

2012. július 16.

Szerintem nem a legeslegjobb, de nem a legrosszabb alapozó. A színe nem az igazi, a light beige árnylatot vettem meg, de sokkal sárgább, mint a katalógusban. Egyébként jól fed, de nem sokáig marad meg az arcomon. Azt hiszem nem fogom újravenni, de volt már ennél rosszabb alapozóm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

málnahab16

2012. július 3.

Kb 15 éves koromban rendeltem ezt az alapozót,de szörnyen narancssárga színe volt,mint a répának és rövidesen ki is dobtam.Nem sajnálom,mert ha jól emlékszem 1000 ft alatt volt az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

vira.15

2012. június 28.

Rossz! Rossz! Rossz! Csak ezt lehet róla elmondani!!!! Két árnyalata van, de egyik sem felelt meg a bőrömnek. A világos túl világos volt, a sötét túl sötét, próbáltam keverni is őket, aztán olyan szép márványhatást keltettem. Ha netán sikerült valami emberi színt alkotnom, akkor meg lefolyt rólam. DE! ez még mindig semmi! Ahhoz képest, hogy pattanásos bőrre van, nekem annyi pattanásom lett tőle. Sok pici a homlokomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

ginaaa91

2012. június 28.

Az első alapozóm... sajnos nagyon zsírosodott a bőröm, többször kellett púdert tennem fölé, de úgy meg már nagyon mű hatása volt. Nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

moonlitnight

2012. június 25.

Én sajnos nagyon befürödtem ezzel a termékkel, mondom olcsó -olcsó , annyira szörnyű nem lehet, tévedtem, és ráadásul még a színe is valami horribilisen mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Nickykee

2012. június 23.

Igazából semmire sem jó, csak pénzkidobás. Nem tünteti el a bőrhibákat, és mellette még rossz az állaga is, és szárítja a bőrt. A színválaszték is pocsék. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.