Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

bogirepcsin

2012. június 6.

ezt az alapozót még régebben próbáltam, és nem véletlenül száműztem a polcomra. eleve nem sikerült eltalálnom az árnyalatot, de ezenkívül a fedése is szinte a nullával volt egyenlő, nyáron szabályosan lefolyt rólam. télen ismét elővettem, de akkor sem volt jobb a helyzet. ahhoz képest, hogy pattanásos bőrre ajánlották, egyáltalán nem tűntette el őket, sőt nekem inkább kiemelte őket.
mindenesetre akinek kevésbé problémás a bőre, annak lehet hogy nem rossz vétel, mert ha jól emlékszem nagyon olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Juti

2012. június 5.

Régen volt ilyen "alapozóm",de azóta is a polcon van.Egyáltalán nem fedett,maszkos volt.Rövid időn belül kifényesedett és mindent megfogott.Itthoni tesztig jutott el csak,házon kívül nem volt vállalható. Mivel sötétebb is volt picit a bőrömnél ezért néha-néha előkapom bronzosítóként vagy szemhélypúder alapnak csakh ne vesszen teljesen kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Bogyi

2012. június 5.

nemtudom, nekem bevált. bár az essence alapozóit ajánlanám igazából. de kezdetnek ezis megfelelt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 5.

idusmidus

2012. május 12.

Nagyon régről emlékszem erre a termékre, de szinte pénzkidobás kategóriába tenném. Nem fedett túl jól, nagyon gyorsan átfénylett még púder alatt is, ráadásul eltömítette a pórusaimat. Tartóssága eléggé gyenguska volt rajtam. Persze ilyen áron nem kell csodákat várni, akinek beválik az használja, de én messze elkerülöm és nem is ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

barbee77

2012. április 23.

2 árnyalatunk volt régebben,ez egyiket nagyon eltaláltuk,a másikat pedig nagyon nem :D Egyébként szépen fedett,nem volt vele sok gond :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

bandita

2012. április 20.

Volt már ilyen alapozóm is évekkel ezelőtt. Nem tudom, hogy változott-e az összetétel azóta, de akkor nem okozott különösebb problémát. Azonban én is tapasztaltam, hogy a fedés csak felkenéskor volt szép, egy-két óra múlva elindult az arcomon és a színe is változott. Én sem tartom igényes terméknek, azért kap két pontot, mert legalább nem növelte a mitesszereim számát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 20.

villa

2012. március 31.

Én a Color Trend-es termékek közül csak a púdert szeretem. Azt mindennap használom. Ez tényleg 1 csillagot sem érdemelne. Az a legszebb, hogy "olajmentesnek" van titulálva mégis olyan mintha egy flakon zsírt magamra kentem volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Bibi

2012. március 31.

Pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Pocsék.

zsófikaa123

2012. február 27.

Borzalmas.Senki ne vegye meg.Pénz kidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Borzalmas.Senki ne vegye meg.Pénz kidobás.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Pocsék... röviden tömören... 1-2 órán belül kifényesedik a bőröm még a szárazabb helyeken is és a színválasztékkal is problémáim voltak. A kukában landolt... és sosem fogok vele újra próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.