Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Wyctorie

2012. február 25.

Első alapozóm volt, állaga valami szörnyű, szerintem a felét se használtam el, de olyan hatalmas gond nem volt felkenve, hogy 1-est adjak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Nixike666

2012. február 20.

Nekem nem vált be az állaga megfelelő, de egyáltalán nem fed, még több rétegben is alig. Tartósnak sem mondtahó, nem vennem még újra. Egy tipikus "olcsó húsnak híg a leve" termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

bius9988

2012. február 18.

Szörnyen rossz, senkinek sem ajánlom. Nem fed semmi, csak az látszik, hogy van alapozó az arcomon alapozó. Kb 20 perc alatt pedig teljes mértékben lekopik. Na meg csak jobban csillog tőle a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

arminacska

2012. február 5.

Nagyon ritkán használok alapozót, ha igen, akkor is ezt, mert most csak ez van... az a titka, hogy nagyon-nagyon keveset kell felvinni belőle! de amúgy pattis lesz az arcom ha sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Krisz

2012. január 26.

A legsötétebb árnyalatával meg voltam elégedve, aztán amikor kifakultam az ivoryt vettem meg és abban pedig nagyot csalódtam. nem fed, elég rossz állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Mypinkworld

2012. január 24.

Egy rettenet! Mindenkit lebeszélnék róla! Csúszik-mászik az arcbőrön, olyan színekben kapható, amilyen színű arcbőrök a világon nincsenek! Nagyon fénylik, egyáltalán nem fed szépen. Olcsó és rossz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Nefertiti

2012. január 7.

Anno meg en is hasznaltam ezt az alapozot! Tini kormban jo volt, akkoriban sok mindent nem vettem figyelembe. Maszkszeru a fedese, nem lehet szepen eloszlatni a boron, es fenyes marad utana az arcom, de nagyon, igaz h ezt ki lehet javitani egy kis puderrel. Ne varjunk sokat ettol az alapozotol, szerintem a Color Trend nem a legjobb minosegu termeke az Avonnak!!! Nem ajanlom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

profectuscat

2012. január 7.

Másodpercek alatt rászáradt szó szerint az ujjamra kenés közben... Egyáltalán nem jó az állaga, könnyen szárad, darabosodik. A szagáról nem beszélve. Több reményt fűztem hozzá, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Candush

2011. december 19.

Zsíros hatása marad, morzsolódik és borzalmas a fedése. Egy csomó Avonos alapozó jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

szoszike125

2011. december 18.

Egyszerűen borzalmas..olajmentes?kételkedem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Egyszerűen borzalmas..olajmentes?kételkedem....

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.