Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Milli006

2011. december 18.

Nem tudom mit vártatok, ez is csak avon... Biztos nem kenném magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 18.

Nem tudom mit vártatok, ez is csak avon... Biztos nem kenném magamra.

PindurPandur

2011. december 18.

Az olajmentesről annyit, hogy kb negyed órával a felvitel után csillogott a bőröm mint a karácsonyfa... elég világos bőröm van, a világos árnyalatok maszkosak lettek, a sötétebb pedig kvázi bronzosítóként funkcionált a bőrömön. Az állaga is túl nehéz nekem, nem könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

dorkanemeth

2011. november 5.

Életem legrosszabb alapozója: bezsírosodott a bőröm, csupa pattanás lettem, rosszul is fed és gyakorlatilag kenhetetlen. A színét nem az átlagemberhez alakították: maszkszerű az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Rony

2011. november 2.

Egyszer barátnőmtől kaptam egy ilyet. Hihetetlenül rossz ez az alapozó. Nekem nagyon világos bőröm van, és a legvilágosabb árnyalat is túl sötét volt az arcomhoz. De nem csak ez volt egyetlen negatívum. Mikor lecsavartam a kupakját, fojt rá a kezemre ez az olajos valami, pedig le sem volt járva a szavatossági ideje. Kuka lett a sorsa. Annyi biztos, hogy pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 2.

nettike

2011. november 2.

Nagyon rossz és szerintem olajos is ,nem lehet eldolgozni ,és semmit sem fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 2.

Nagyon rossz és szerintem olajos is ,nem lehet eldolgozni ,és semmit sem fed.

kikki17

2011. szeptember 24.

szerintem nagyon olajos. pattanásos bőrömön csak rontott... zsíros bőrön meg nagyon fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

honey021

2011. szeptember 23.

Jujj, hát ez a legrosszabb alapozó amit valaha "használtam" 1x próbáltam ki és már ment is a kukába. Elég zsíros a bőröm de miután ezt felkentem szerintem csak rosszabb lett, ráadásul cseppet sem fed, mintha 1 sárgásbarnára színezett olajat kentem volna magamra. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Ella

2011. szeptember 9.

Állítólag olajmentes, de nekem mégis olyan olajos-krémesnek hatott. Nem fedett, csak beszínezte a bőrömet. Ráadásul sokkal sötétebb volt az árnyalata, mint a katalógusban. Csak azoknak ajánlom, akiknek nagyon száraz a bőre, nem tágak a pórusai és akik színházi szerep kedvéért akarják sötétebbé tenni a bőrszínüket. (Mellesleg nekem felvitel után, a nap folyamán is sötétedett az alapozóm színe, ami szerintem abnormális!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

angimangi

2011. augusztus 30.

Arcom teljesen kipattogott tőle... Csak pénzkidobás volt, mert eltömődtek tőle a pórusaim, de rettenetesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

termelinda

2011. augusztus 29.

Nekem sem jön be..zsíros

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Nekem sem jön be..zsíros

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.