Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Vikcike

2011. augusztus 23.

Nekem nagyon nem jött be! Tényleg nagyon sötét, nehéz eldolgozni, maszatolódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Nekem nagyon nem jött be! Tényleg nagyon sötét, nehéz eldolgozni, maszatolódik!

Domino

2011. augusztus 8.

Egy alkalommal vettem belőle, elhasználtam, de nagyjából ennyi. A legvilágosabb szín is picit még sötét volt nekem, és sajnos a fedése egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Lanie

2011. augusztus 8.

Számomra a funkcióját betöltötte viszont én is azt sajnálom hogy egészen világos bőrre nincsen alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

csriszti

2011. augusztus 3.

Két hete, hogy megvettem egyet a legvilágosabb árnyalatból. Első alkalommal egyáltalán nem igazán jött be, ecsettel nehéz szépen eldolgozni. Ujjal még oké, de szinte semmit nem fed. Nem szép.
Nyáron, így a melegben egyáltalán nem ajánlom, bezsírosodik, de télen még teszek vele egy próbát hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

fatime

2011. július 31.

Megtetszett mert olajmentes, olcsó, nincs maszkhatása de semmit nem fed. Még ami van belőle azt elhasználom, de utána kipróbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

funky

2011. július 17.

Teljesen jó alapozó. Kár, hogy nincsenek belőle igazán világos árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 17.

Teljesen jó alapozó. Kár, hogy nincsenek belőle igazán világos árnyalatok.

Stina

2011. május 30.

Nyáron használom időnként az egyik sötétebb árnyalatot, méghozzá egy másik, jobban fedő alapozó színezésére - ahogy a bőröm barnul, fokozatosan tudok hozzá "gyártani" így megfelelő árnyalatot. Ehhez tökéletes, mert olajmentes és még olcsó is. Magában sajnos számomra a fedőképessége a nullát közelíti. Ha ezen változtatnának, akkor jobban vevő volnék rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

feredith

2011. május 30.

Nekem volt egyszer ilyen alapozóm régen, az igaz, hogy nem okoz maszkhatást, de fedése gyakorlatilag alig van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

BabaCica92

2011. május 24.

Nekem bevált, nem érzem azt, hogy maszk lenne az arcomon. Ára kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 24.

Nekem bevált, nem érzem azt, hogy maszk lenne az arcomon. Ára kedvező!

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.