Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WonderWoman, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ragyogó színt ad az orcáknak. Üde, egészséges kinézetet kölcsönöz. Könnyed púder formula.

WonderWoman

2012. május 22.

én kipróbáltam! tartós, és nem fénylik a bőröm tőle. még szemhéjpúdernek is szoktam használni. szeretem a színét, hogy nem olyan intenzív, így pont eltalálom mindig azt, hogy milyen erősen akarom felvinni. szerintem ez egy nagyon jó pirosító. ilyen olcsón meg pláne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Hidratálók: Lanolin