Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Avon Color Trend Winter Magic ajakbalzsam Spiced Cookie aromával.

Anna28

2012. szeptember 4.

Még nekem is megvan ez az ajakápolóm, még télen rendeltem, pont Karácsony előtt a fini karácsonyi illata miatt. Viszont rúzst, szájfényt is használok, így ez általában háttérbe szorul, így még mindig majdnem tele van... De nem egy rossz termék szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

szisszike1

2012. július 21.

Ritkán fordul elő velem, hogy képtelen vagyok elhasználni egy ajakápolót az illata miatt, ez sajnos olyan volt. Szerintem iszonyúan büdös. Pedig a leírás alapján valami nagyon kellemes fűszeres illatra számítottam, de sajnos távol áll tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

boglarka88849

2012. június 14.

Különösebb hatást én sem tapasztaltam; az illata iszonyat mű, az állagától pedig egyenesen rosszul lettem. Többet nem csábulok el az aranyos kis kiszerelésnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Tytto

2012. június 12.

Szerintem borzalmas, egyetlen egyszer használtam, mikor hozzám került. Nagyon büdös, avas szekrény szagú. És semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Samybubu

2012. május 7.

Imádom az illatát, de ajakápolóként annyira nem működik. Ebből a szériából az epres a kedvencem, annak szép színe is van, a csokis meg felejthető, pont ugyanolyan mint a már létező csokis ajakápolójuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

mokojka

2012. április 11.

Nagyon fincsi íz,illat,ellenben semmit nem ér! Nyáron el lehet használni,megtartom akkorra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

zsuku

2012. április 6.

Szeretem az avont..de a color trend termékei borzalmasan rosszak..nem csoda, hogy olcsóbb mint a többi termékük! Én a csokis ajakbalzsamot vettem meg..valami borzalmas volt, az illata is tömény volt, és a számra kenve semmit nem használt, inkább lementem a sarki illatszer boltba és vettem 100 forintért szőlőzsírt..többet használt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

dory008

2012. március 23.

Nekem tetszik az illata, olyan igazi "fűszeres süti", és a karácsonyra emlékeztet. :)
Szerintem ez is egy teljesen átlagos ajakápoló, az árát nézve viszont igazán megéri. :) Én akcióban vettem 300 ft körül, és nekem nem nagyon voltak vele problémáim, igaz van több ilyesmi ajakápolóm, és felváltva használom őket. Enyhe színt kölcsönöz, és állaga is oké.
egyébként a az avonos ajakápolók tekerője amúgysem valami tökéletes...
Nekem már többször előfordult, hogy elromlott...
a forró csokis változata a tesómnak van meg. Az illata meg szerintem picit hasonlít valamihez. :S (gondolom értitek mire gondolok, inkább nem részletezném itt...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

egyébként a az avonos ajakápolók tekerője amúgysem valami tökéletes...
Nekem már többször előfordult, hogy elromlott...

Ella

2012. március 22.

Régebben többször elcsábultam egy-egy Color Trendes ajakápoló vagy szájfény miatt, de megfogadtam, hogy soha többet. Annyira rosszak, tényleg csak szárítanak, furcsa a színük és gyomorforgató a szaguk. A Spiced Cookie után nem rendelek több ilyet. Vannak jó termékei az Avonnak, de a Color Trendesek jellemzően nem tartoznak közéjük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

vador

2012. március 8.

Ugyan nem pont ebben az ízesítésben, de én is rendeltem régebben ilyen Color trendes színezett ajakápolót. A szaga nagyon mű volt, a színe se túl meggyőző élőben. Hamar kopott, ami végülis egy ajakápolótól nem olyan fura, de ez konkrétan kiszárította a számat, nemhogy ápolt. Végül ki kellett dobnom, annyira vacak, hogy pofátlanság lett volna másnak ajándékozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Barnás sárga.