Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Segít a kombinált bőr zsíros és száraz részeit egyensúlyba hozni. Az összetevők (pl. cink) segítenek a faggyútermelés szabályozásában.

t.greti

2014. január 6.

reggelre nem zsírosodik be tőle a bőröm, és pattanás sem alakul ki.
arctisztítás után jól hidratál, gyorsan beszívódik.

update: pattanások reggelre csillapodnak. remekül leszárítja a kinyomottat. nem gondoltam volna, hogy télre elég lesz, de jól helytáll :) és nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

reggelre nem zsírosodik be tőle a bőröm, és pattanás sem alakul ki.
arctisztítás után jól hidratál, gyorsan beszívódik.

zdoreebaba

2013. december 12.

2013.aug.31
Sikerült hozzájutnom a mostani katalógusban szereplő ajánlat szerint egy 1500 forintos olajmentes habzó arctisztítóhoz és ehhez a termékhez 599 forintért. Azt még nem tudom, hogy megérte vagy sem, de ez majd idővel kiderül. Még nem használtam, csak szagoltam... az illata eddig bejön, tipikusan éjszakára való gél illata van. A többiről, majd később!
2013.okt.12.
Három napja használom és nagyon király éjszakai krém. Mivel kombinált az arcom nagyon jól bevált. Finom az illata, hűsítő gél állagú. Reggelre mindig szép matt lesz tőle a bőröm és a doboza egyszerűen frenetikusan néz ki a polcomon. Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy, de csak akkor, ha kedvezményes lesz, mert az árát kicsit soknak tartom. Esténként tesóm és a szüleim mindig megkérdezték tőlem, hogy mit fújtam magamra... annyira jó az illatom. Én csak annyit válaszoltam: 'Ki próbáltam egy újabb meglepetést az Avonból, ami nem parfüm és nem is testpermet, hanem a kedvenc éjszakai arcápolóm!' :)
2013.dec.12.
Nem is hitem volna, hogy a téli napokon is ennyire tökéletes. Ráadásul a hetekben az lepett meg a legjobban, hogy zsíros és vegyes bőrűeknek ajánlják, pedig nekem elég száraz a bőröm, mégis tökéletes arcápoló. Ezzel ellentétben anyum bőre is száraz és ő nem szereti ezt a krémet, túl gyengének tartja. Még a hideg napokon is nagyszerű védelmet nyújt és az illatából nem tudok kiszeretni. Továbbra is marad az 5 csillag. (Bár tudnék 10-et adni! :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

2013.aug.31
2013.okt.12.
2013.dec.12.

Cu2tka-baba

2013. december 4.

Ezt nem szeretem, nekem kevés, nappalra lenne jó nyáron, de nincs benne fényvédő, sajnos sehogysem passzolunk össze. Néha használom csak , de nem venném meg újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Beta Melinda

2013. október 12.

Először nem voltam vele megelégedve, aztán félre tettem egy időre. Viszont most hogy újra elővettem
nagyon megszerettem, jól matít és nem szárítja az arcom. Akinek nagyon fénylik az arca érdemes reggel is ezt használni, bár éjszakai krém. A nappali változata nem annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

PiciBia

2013. október 11.

Barátnőmmel együtt vásároltam meg, de sajnos egyikünknek sem jött be. Ő az arcám megjelenő foltokra panaszkodott alig pár használat után.. Nálam kb. a tégely felének elhasználása után jelentkeztek piros pöttyök, foltok az arcomon :S Nem is szívódik be rendesen és felkenés után azt a késztetést éreztem, hogy azonnal le kell mosnom... Sajnos a kukában végezte, pedig első benyomásra azt hittem, hogy tök jó krémet találtam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Zita0606

2013. július 22.

Mikor először felkentem ezt a gélt, irtó furcsa volt. Olyan volt, mintha egy maszk lenne rajtam, ráadásul még ragadt is. Aztán fokozatosan kitapasztaltam a megfelelő mennyiséget. Egy hangyányi elég belőle az egész arcomra és úgy be is szívja a bőröm úgy, hogy nem lesz utána ragacsos. Csökkentette az arcbőröm éjszakai extra zsírosodását és "támogatja" a nappali krém hatását. Úgy érzem, hogy nekem a nappali krém hatásosabban hozzájárul a mattításhoz, ezért adok 4 csillagot, de amúgy kellemes gél és az illata is nagyon jó, üde. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

szabcsi13

2013. június 21.

Valóban ragad de hasznos kis gél összehúzza a pórusokat és nekem a ragacsosság is eltűnik reggelre aztán csak a finom puha bőr marad.Fantasztikusan mattit és abszolúte felerősíti a nappali krém hatását ami 5*. Mondjuk még elején vagyok a használatának és elképzelhető hogy egy idő után zavarni fog a ragacsosság és keresni fogok mást de a termékcsalád többi tagja fantasztikus. Igaz ragad de fantasztikusan mattit zsíros kombinált bőrre remek és akinek erre van szüksége annak egy kis ragadás megéri. Valamit valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

orsicsiga

2013. június 19.

A nappaliját imádom, gondoltam akkor az éjszakaiból is legyen a Complete Balance, de iszonyú ragacsos marad, nem szívódik be rendesen, akármilyen keveset viszek fel :s szépen lassan elfogyasztom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

b.orsolya

2013. május 28.

A nappali krémjével együtt ezt használom most is. Nagyon kevés kell belőle, hamar beszívódik. De egy idő után kicsit bezsírosodik a bőröm, ami viszont reggelre elmúlik, és nagyon puha lesz, a pórusaimat is összehúzza. Az illata, állaga nagyon kellemes, bár én jobban szeretem a krémes állagúakat. Télre kevés, de nyárra tökéletes választás kombinált, zsíros bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

fridaylover

2013. április 5.

Egy ideig nagyon szerettem, 3-4 tégellyel elfogyasztottam, aztán valahogy meguntam, elkezdett idegesíteni az a ragacsos réteg, amit maga után hagyott. Viszont amíg használtam szertettem, és nem feküdtem le nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.