Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Segít a kombinált bőr zsíros és száraz részeit egyensúlyba hozni. Az összetevők (pl. cink) segítenek a faggyútermelés szabályozásában.

angelboo

2012. február 6.

Mattította, emellett pedig hidratálta a bőröm, friss, de nem tolakodó volt az illata, és szépen kiegyenlítette a bőröm. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Maggie

2012. január 26.

Írtam róla részletesebben is, a korábbi véleményem kiegészítve:   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Tejeskávé75

2012. január 12.

Háááát...nekem a kombinált bőrömre nem jött be. Pedig olajmentes formula, de zsírosnak, tapadósnak éreztem tőle az arcomat. Nem szabadna, mert más márkák hasonló paraméterű kenceficéi simán hozzák az elvárásokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 12.

p3trababa

2012. január 3.

Én eleinte elég sokat kentem az arcomra, és csodálkoztam, hogy nem hat semmit és még zsírosabb tőle a bőröm. De miután rájöttem, hogy ez így nem jó, és kevesebbet kentem, és nem zsírosodott annyira a bőröm. Nem mondom, hogy csodát tett, de nem egy rossz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

PindurPandur

2011. december 12.

Valahogy nem az igazi. Annak ellenére, hogy "olajmentes", a nappali igen nehéz állagú, és tömíti a pórusokat. Az éjszakai zselé meg iszonyatosan szárít, én viszkettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

angie91

2011. október 25.

Az éjszakai gél ragad, a nappali nem ér semmit. Nagyon rossz krém, hiába hypoallergén, nekem csípi az arcom, pedig más krémek nem. Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

vandino

2011. szeptember 10.

Nem szeretem ezt a krémet, az olajos bőröm miután beszívodott rajta még fényesebb lett. Minimálisan felszívott olajat az arcomról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

jucika

2011. szeptember 7.

Jól hidratál, és könnyen beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

Jól hidratál, és könnyen beszívódik a bőrbe.

Maggie

2011. augusztus 30.

3 tégelyt fogyasztottam el, mind az éjszakai mind a nappali krémből. Nekem nagyon jól egyensúlyba hozta a kombinált bőröm, kellemes a textúrája, gyorsan beszívódik. Nyáron az éjszakai krémet nem mindig tettem fel, mert néha soknak éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

juliabella

2011. augusztus 30.

Egyet már elhasználtam belőle. Igazán könnyű állaga van, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Egyet már elhasználtam belőle. Igazán könnyű állaga van, nekem bevált. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.