Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon Dreamlife fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Pöti

2014. október 6.

Kevés jól sikerült Avon-os illatok egyik legszebbike.. Nem tudom, erről valahogy az esküvők jutnak eszembe, pedig nem vagyok oda az esküvőkért, de ha nekem lett volna a húszas éveim első felében, szerintem ezt viseltem volna. Az illatot kivonták, esküvő nem lett, így jártam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

ufonyuszi

2014. augusztus 24.

Nekem is ez volt az egyik első parfümöm. A vonatkozó sztori, hogy a nővéremé volt az első üvegcse, amiből aztán tipikus kishúgiként elkezdtem lejmolni... Az első pasizós élmények, nagy tini bulik mind ehhez a nagyon finom fás, jellegzetes, karakteres illathoz köthetőek. Anno megfogadtam, hogy ezt a parfümöt szeretném majd viselni a nagy napon, de mire az bekövetkezett, a parfümöt már nem lehetett Magyarországon beszerezni. Szerencsére globalizált világban élünk manapság, úgyhogy ezt az álmomat nem sodorták el a sors gonosz hullámai. Aki szeretne még ilyen parfümöt az nézze meg az e-bayt. Postaköltséggel együtt én olcsóbban tudtam rendelni, mint amennyiért régen lehetett rendelni az avontól (úgy emlékszem 4 100 Ft volt általában). http://www.ebay.com/itm/Avon-Dream-Life-Eau-De-Parfum-1-7-Fl-Oz-Sealed-/191290168941?pt=fragrance&hash=item2c89c8566d

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

kissbarbara1990

2014. január 11.

Első parfümjeim egyike volt. Szerettem, de maradandó élményeket nem hagyott bennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

hagicica20

2014. január 10.

Az egyik olyan avonos parfüm, melynek kivonása a legnagyobb hiba volt és a legnagyobb űrt hagyta maga után. De gondolom nemcsak az én orrom sínyli meg a hiányát és nemcsak én acsingózok arra, hogy egyszer majd ismét kapható legyen. Anyukám ajánlotta annó figyelmembe, mondván, hogy ez biztosan tetszene nekem. Nos első szippantásra, nem lett szerelem, mondhatni, inkább undorodva tettem vissza a kupakot. De nem is csodálom, hiszen nem nyári melegben kell ilyen parfümöt szagolgatni. Ám anyum mégis megvette nekem a szülinapomra, ami januárban van. Szóval pont jól időzítetten születtem ehhez az illathoz :)) És láss csodát a januári és a téli hónapokban már-már áldás volt használni a finom fűszeressége végett. Azt hiszem 6 vagy annál több üveggel használtam el belőle. És utána visszavonták a forgalmazását. Szörnyű, hogy milyen buta ez az Avon. (minőségi, karakteres, tartós, finom illatokat kivonni, helyette adjunk a jónépnek jellegtelen, tucat, elillanó "szagokat")
Nekem csakis 5*, mert középiskolás éveimet végigkísérte és sok kellemes élményt juttat eszembe az a pár csepp ami még az utolsó üveg alján árválkodik .....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

judit.krasznai

2014. január 10.

Nekem is az első parfümöm volt, sokszor újravettem, nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Nekem is az első parfümöm volt, sokszor újravettem, nagyon szerettem :)

nagy.nikike

2013. augusztus 13.

Óóóó életem első parfümje, nagyon imádtam rettentően sajnálom hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Pingus

2013. augusztus 12.

Te jó ég! Tinédzser korom egyik illata. Még mindig megvan az üvegcséje és még van is az alján belőle egy fél centi. Hm...micsoda emlékek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

ponydogcat

2012. december 2.

Kár, hogy már nincsen, nagyon szerettem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Kár, hogy már nincsen, nagyon szerettem !

briony24

2012. október 2.

Nagyon szerettem kár,hogy már ezt sem gyártják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Nagyon szerettem kár,hogy már ezt sem gyártják