Avon

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-fás illatkategória

Illatösszetevők: cédrusfa, konyak, boróka

"A frissítő orientális fás és a mámorító konyak érzéki aromái egy különleges, misztikus hangulatot teremtenek, csakúgy, mint egy hordó nemes bor. Nincs más ami ettől jobban meg tudná határozni a mai modern úriember illatát."

mlexa

2020. április 17.

Egyik karácsonyra vettem szettben Édesapámnak. Hát odáig és vissza volt érte! Nagyon jó illata van, erőteljes, igazán férfias. Tartós is volt Avonhoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

baba_girl_16

2017. augusztus 17.

Ajándékba kapta a férjem és nagyon szereti. Szerintem is nagyon jó illata van, igazi férfias. Tartóssága közepes, ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Micc

2017. június 28.

Ajándékba vettem a páromnak. Nem nagy durranásnak szántam, csak szerettem volna meglepni egy jó kis parfümmel, amit a hétköznapokon viselhet. Maga az illat első szaglásra nekem nem jött be. Túl markánsnak, erőteljesnek éreztem. De ahogy eltelt úgy 2-3 óra, és kezdett kopni róla az illat, előjött egy kellemes, puha, pasis aroma, amit imádok. Amikor olyan szolid és halovány az illat, hogy csak akkor érzem, mikor az arcához/nyakához hajolok, de mintha simogatná az orromat. Páromnak is nagyon tetszik ez a finom, kifinomult parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

yudiger

2017. április 9.

Párom használja, rajta tetszik az illat, de semmi különös. Hétköznapi szaladgálós illat, egy a sok közül. Neve, üvege sokkal többet ígér, mint amennyit az illat valóban ér. Ár-érték arányban azonban teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

janvidia

2016. október 10.

Nagyon tetszik az illat, párom is szereti. Viszont nem tartós szerintem..olyan rohangálós parfüm ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Lgina

2016. június 21.

Az illatosított tusfürdő elnyerte párom tetszését, ezért rendeltem belőle egy mintát. Még szerencse, hogy nem a teljes kiszerelést, ugyanis fűszeres-szappan illata van. Biztosan van olyan, akivel kompatibilis, de a tartóssága sem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

rencsubaba

2015. november 29.

Imádom ezt az illatot,ugy rendeltem meg a páromnak,hogy nem ismertem az illatát,de nem csalódtam Nagyon szereti és énis rajta,a több ticat parfümje közül ez az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Yubiri

2015. november 21.

Lehet hogy "Elit illat valódi úriembereknek", de számomra nem kívánnivaló ez a parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 21.

Karenina

2015. március 2.

A párom első számú kedvence.És nem mellékesen én is imádom!Nagyon férfias,és isteni illat.Szerintem is fás illathoz hasonló,bár én a konyak helyett egy kicsit bőr szerű illatot érzek.De egyszerűen remek férfi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

geucsa

2013. október 22.

Nekem nagyon tetszik az illata. Szeretem az összetevőit. Az enyém dobozára totál más illatok vannak írva. Szerintem a fenti leírás rossz. Helyesen boróka, kardamom, fák az összetevők.
Elegáns, puha illat.
Elég sokáig tartja is magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Elegáns, puha illat.
Elég sokáig tartja is magát.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene, Methyl 2-Octynoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.