Avon

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-fás illatkategória

Illatösszetevők: cédrusfa, konyak, boróka

"A frissítő orientális fás és a mámorító konyak érzéki aromái egy különleges, misztikus hangulatot teremtenek, csakúgy, mint egy hordó nemes bor. Nincs más ami ettől jobban meg tudná határozni a mai modern úriember illatát."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

agiv

2013. január 22.

Nekem nagyon tetszik az illata,sztem isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Nekem nagyon tetszik az illata,sztem isteni.

Pisti

2013. január 15.

En is kertem belole mintat, mert elhataroztam tobbet nem veszek lutrit. Semmi kulonos, semmi uj, tok snassz illat. Nem rossz, kellemes, de megis olyan semmilyen. 12 egy tucat...

Lehet masnak bejon, egy biztos az en korosztalyomnal idosebbeknek ajanlanam (30+).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

CocoSunrise

2013. január 10.

Nekem is van mintám... semmi extra. Nem rossz, de nem is különleges... elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Nekem is van mintám... semmi extra. Nem rossz, de nem is különleges... elmegy.

Málni

2013. január 10.

Van belőle mintám, szerintem átlagos pasi parfüm, de nem akarom elvenni senki kedvét, mert amúgy kellemes az illata:) Pár órát tartja is magát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene, Methyl 2-Octynoate