Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krém-gél formula, mely akár 18 órán át megtartja intenzív színét. Nerm gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik. Nagyon kényelmes viseletet bizotosít.

5 féle színben kapható

Monica6

2016. május 4.

Beszáradt, 1 hónap után, pedig rendesen rácsavartam. Túl sűrű bele ül a ráncokba, és csúnya lesz, és ráadásul egyből 3at vettem. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Fleurfreya

2016. április 20.

A kék kivételével az összes színt megvettem. Én az ujjammal szoktam felvinni, szemhéjalapra és szuper tartós,
12 órás műszakot simán kibírt és fent maradt. :)
Az ára sem vészes. Viszont egy negatívum, hogy sajnos hamar kezd beszáradni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

12 órás műszakot simán kibírt és fent maradt. :)
Az ára sem vészes. Viszont egy negatívum, hogy sajnos hamar kezd beszáradni. :(

TimyBlanco

2016. március 30.

Sok mindennel riogattak ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy beszárad, hogy nem lehet rendesen felvinni, meg ilyenek. Nos, nekem egyáltalán nem ez a tapasztalatom. Akciósan rendeltem a Golden Gleam árnyalatot, mert kellett valami világos, amit a belső szemzugomban/ a mozgó szemhéjamon használok mindennapi és éjszakai füstös smink esetén is. Nagyon tartós (eddig az összes fehér szemhéjpúderem kikopott 1-2 óra alatt a fekete/barna mellől/alól), nekem kellemesen krémes az állaga és megfelelő ecsettel könnyű is felvinni. Eddig ráadásul úgy néz ki, hogy nem fog elfogyni ebben az életben, tehát megérte az árát, mert sokáig tart. Én nagyon örülök, hogy megvettem, mert nem kell a törékeny por állagú fehér szemhéjpúderekkel vesződnöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Hajni1980

2016. március 27.

Nekem 2 sötétebb árnyálat van meg forever bronze - csillogó barna, totally taupe - szürkés barna. Megfelelően pigmentált mind a kettő. Napközbeni viseletre megfelelő, nem matt, nem nude árnyalat, annál jóval erősebb. Látszik, hogy a szemhéjadon van a színes szemhéjfesték. Nem bulismink, aki erősebbet akar, ne ezt válassza!
Először ujjal próbáltam felvinni. Nem sikerült szépen! Ezt a terméket csak ecsettel lehet egyáltalán kivenni a tégelyből és szépen felvinni, hogy ne maszatolódjon.
Valóban tartós, nem kopik le 3-4 óra múlva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Valóban tartós, nem kopik le 3-4 óra múlva!

magdus.kis

2016. március 15.

Nekem vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Ez volt az a termék, ami után egy csomót olvasgattam mind a krémmániát, mind az angol avon oldalt. Kb. mindenhol az egyik negatívuma a terméknek a kenhetősége volt. Fel is készültem, hogy rémálom lesz, de nekem sikerült már elsőre ecsettel megfelelően felvinni a festéket. Én a totally taupe árnyalatban rendeltem, ez ilyen szürkés-fémes színű, de abszolút nem olyan, mint amilyenre én számítottam. Nem élénk, nagyon kis halovány, ha a többi szín is ilyen, inkább nem is rendelek többet. Tartósságát tekintve szerintem szuper, mert kétféleképpen is próbáltam, egyrészt alappal és alap nélkül is, mindkét módon jól szerepelt. Szóval ezt a részét nézve megérdemelné az 5 csillagot, de teljességében viszont nem érzem úgy, hogy jó üzletet kötöttem volna, amikor ezt megvásároltam. A tégely tök cuki egyébként, sikerült leejtenem és a kupak egyből eltört, szóval még ez is.... Én inkább ezt azoknak ajánlom, akik nagyon nagyon visszafogott sminket szeretnek viselni, de akár 10-12 órát szeretnék maszatolás nélkül magukon tudni. Nekem a leírtak alapján csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Regent

2016. március 10.

Összességében egy könnyen használható szemhéjfesték, bár a színe kissé világosabb a várthoz képest (lasting lilac), szóval aki a sötétebb színeket kedveli mindenképp számoljon ezzel. Smink alapszínnek vagy egy kis extra fénynek mindenképpen jó. A frissen kinyitott festék azonban meglepően kemény felületű, beletellett pár intenzívebb mozdulatba mire a kenhető állagig eljutottam, de onnantól kezdve nem volt gond. Ami nagyon tetszik az a tégely maga. A porállagú szemhéjfestékekkel mindig az volt a gondom, hogy nem záródtak rendesen így a sminkes táskám csupa por lett belülről egy idő után a szivárvány minden színében. A kis üvegtégely nagyon jól zár viszont, pici szóval akár még magammal is vihetem. Biztosan be fogok még más színt is szerezni belőle, mivel egészen szép alkalmi vagy akár hétköznapi sminkeket is lehet vele készíteni, gyors, egyszerű és tartós (több óra után kezd csak el halványulni alapozó nélkül). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

Nyufusz

2016. február 13.

Nekem a Gold árnyalatban van meg de szerintem köze sincs ehez a színhez. Inkább törtfehéres színe van ami elég nagy csalódás. Állaga sajnos "kemény" ezert nehezebb eldolgozni .Tartósnak tartós és mivel világos színe van én sminkalapnak használom aminek viszont nagyon jó !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Christi

2016. február 5.

nekem ki kellett dobnom, kemény és büdös volt. falfesték szaga volt, a szememre nem kenek, kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

ancsa85

2016. január 19.

A Taupe árnyalatot próbáltam ki először, de megvettem még bronz színben is. avonos alappal 11 órát bírt ki, meg sem mozdult egész nap. gyönyörű színe, passzol a zöld szememhez. én kettes szintetikus műkörmös ecsettel vittem fel pikk-pakk kész volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

ehilda

2016. január 13.

Két színben van meg a szürke és a lila. Könnyű felkenni és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Két színben van meg a szürke és a lila. Könnyű felkenni és tartós is.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Aluminium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.