Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krém-gél formula, mely akár 18 órán át megtartja intenzív színét. Nerm gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik. Nagyon kényelmes viseletet bizotosít.

5 féle színben kapható

EnCsibe

2016. január 2.

Nekem csípi a szemem, egyébként nehéz kiszedni, én is csaj ujjal tudtam, ami annyira még nem is zavart volna, ha nem marja a szemhéjam. Nem veszem újra. És a színe sem az igazi nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

dalmicka

2015. december 26.

Jól pigmentál, viszont én alig tudtam felvinni a szemhéjamra! Egyszerűen nem lehet egyenletesen felvinni :( Nem venném újra :(
Totally Taupe és a Gold Gleam árnyalatokat vettem meg de egyik sem jött be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

Totally Taupe és a Gold Gleam árnyalatokat vettem meg de egyik sem jött be :(

Zsokaa

2015. december 11.

A barna volt meg. A szín szép. Csak ujjal tudtam felvinni, semmi mással, de ezzel nem volt bajom, mert egyébként is szeretek ujjal sminkelni. Viszont egyáltalán nem tartós. :/ Legalább el tudtam adni, igaz csak kb. féláron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

hegymegi9

2015. december 11.

Megrendeltem belőle a forever bronze árnyalatot. Beváltotta a leírtakat, jól megmarad nap végéig, nem áll össze, nem csomósodik. Gyorsan rendeltem is belőle egy infinite teal árnyalatot is :)

Egyúttal rendeltem egy tusecsetet is. Kellően kemény ahhoz, hogy szépen felvihessem vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

bivienn

2015. november 8.

Szeretem, mert tartós és jól pigmentált. Bár ritkán használom, inkább csak alkalmi termék a polcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

anievi

2015. november 7.

Tégelyből nem könnyű "kiszedni ", mintha bele lenne száradva, elég tartós, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.

Netta97

2015. november 7.

Beváltja amit ígér, tényleg nagyon hosszan tartó és jól pigmentált termék. Én mindig bázissal használom, és napvégén is ugyanolyan mint reggel. Könnyű vele dolgozni kézzel vagy aplikátorral is felvihető, az állaga elég kemény, és sose fogy el. Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.

ladri

2015. október 14.

Forever Bronze és Totally Taupe árnyalatban van meg. A színei gyönyörűek, alappal 10 órát simán kibírnak. Én csakis az ujjaimmal viszem fel, szerintem ezt ecsettel nem lehet. Az ujjaimmal picit melengetem körkörösen, és nagyon szépen felvihető a szemhéjra. Gyorsan szárad, és akkor már nehezebb elmosni a széleit, de felvitel után jól összemosható akár más színekkel is. Aki azt várja, hogy ez egy zselés vagy puha valami, az csalódni fog, de ujjal gyönyörűen felvihető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Cataleya

2015. október 5.

Éppen ma jött meg Taupe árnyalatban. Valami csoda ez a kence! Szép a színe, jól pigmentált és könnyen használható. Csak teszek az ujjamra és eltapicskolom a szemhéjamon. Szupi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

SimonEdina

2015. szeptember 30.

Gold Gleam árnyalatban rendeltem meg még tavaly nyáron, több, mint a fele meg van, mert nem használom túl gyakran. Ez volt a véleményem 2014. július 9-én, ez azóta sem változott:
Felvitele nagyon egyszerű, kényelmes; könnyen és szépen lehet vele dolgozni, nem maszatolódik, ha közepesen meleg az átlaghőmérséklet.
Arra viszont nem jöttem rá, hogyan lehet mindig ugyanolyan szépen, egyenletesen felkenni. Próbáltam ecsettel, esélytelen; úgyhogy én az ujjammal kenem fel, néha szorongatom a tégelyt, hátha a meleg krémet könnyebben felkenem, de néha ha "hideg" akkor sikerül jobban.
[HA valakinek van tapasztalata legyen szíves ossza meg velem, mert úgy néz ki nagyon béna vagyok hozzá!!]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Aluminium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.