Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krém-gél formula, mely akár 18 órán át megtartja intenzív színét. Nerm gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik. Nagyon kényelmes viseletet bizotosít.

5 féle színben kapható

thepinkdoor

2015. augusztus 31.

Tottally Taupe árnyalatban rendeltem meg, főleg az ára miatt érdekelt, gondoltam hátha jó alternatíva a Maybelline Color Tattoo helyett. A szín szép, de nem túl intenzív, kicsit többre számítottam, viszont csomagolás és a festék állaga SZÖRNYŰ. Kemény, szenvedni kell vele, pepecselős, ehhez képest a Color Tattoo-val pár perc alatt kész a szemsminkem. Ha valaki olyan mint én, hogy sokszor sietnie kell vonathoz, buszhoz, iskolába, amikor igenis számít 4-5 perc is, akkor ez felejtős. Szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

gspod

2015. augusztus 28.

A Totally Taupe árnyalat van meg, nagyon szeretem, tartós, és nem gyűlik össze csíkokban a szemhéjamon, ahogy a legtöbb szemhéjpúder. Szerintem más árnyalatokat is meg fogok rendelni, elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Cu2tka-baba

2015. április 14.

Olvastam a véleményeket mikor megvettem. Gondoltam 500 Ft-ért mért ne. Az enyém nem kemény. A kis tégely annyira tele van hogy ujjal simán tudtam használni. Nagyon tartós, de nem túl könnyű mosni a színeket. Nekem eddig nagyon bevált, de még próbálok majd más színeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

macspamacs

2015. március 28.

Két árnyalatban rendeltem meg, a Forever Bronze és a Totally Taupe színekben. Ecsettel még nem tudtam tökéletesen felvinni, ezért kézzel próbálkozom. A nehézkes használata ellenére azt szeretem benne, hogy felvitelt követően megszárad a szemhéjakon, így nem ül meg a redőkben, mint más krémes állagú szemhéjfesték. Mindkét terméknek szép a színe, közepesen pigmentáltnak mondanám őket. Az ára kedvező, sok festék van a kis tégelyben, de a felvitelhez megfelelő ecsetet még keresem egyelőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Jana

2015. március 25.

Nekem a bronz és a lila árnyalat van meg. Felvinni a legkönnyebben kézzel tudom, bár nekem nagyon rövidek a körmeim. A színük nagyon szép, bár a lila elég halvány a katalógusban láthatóhoz képest. A tartóssága nagyon jó, egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

mgina007

2015. március 22.

Kb kétszer próbáltam ki, azóta a fiókban lapul, mert nem használom. A bronz színű van meg, a színnel nem is lenne semmi baj, de annyira kemény az állaga, hogy konkrétan idegrohamot kapok mire felviszem (próbáltam kézzel és ecsettel is). A Color Tattookkal össze sem lehet hasonlítani, nem éri meg a macerát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

tonic

2015. március 22.

Nagyon tetszik,hogy szép a színe,legalábbis,ami nekem van (taupe,bronze), tartós is,de elég nehéz felvinni a kissé kemény állaga miatt. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 22.

Viku23

2014. december 8.

Tényleg nagyon tartós, viszont a színek tényleg világosabbak mint a képen. Az ára is nagyon jó, viszont nekem kicsit nehéz felvinni, van amikor darabkásan marad a szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Szilo

2014. október 16.

Nekem is a lila van, igen világosabb, mint a katalógusban, de látszik. Én (míg rövid a körmöm) ujjal viszem fel, ami segít a keménység oldásában. Nagyon gyorsan megszárad felvitel után. ÉS nálam nagyon jó, hogy szemhéjalap nélkül is lerobbanthatatlan rejtett szemhéjon és nem gyűlik össze csíkokba. A csomagolás miatt nem max pont.
FRISSITÉS
A tégelyes kiszerelés miatt próbáltam ecsettel is felvinni, elég tömött ecsettel meg lehet csinálni, a festék keménysége miatt elég nehézkes. Ill. próbáltam szemfesték bázisként is használni, de úgy nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

FRISSITÉS

PAncsi79

2014. szeptember 29.

A Color Tattookat nagyon szeretem, de a taupe szín mattsága annyira nem jön be, ezért megrendeltem ebből a Totally Taupe színt.
Maga a szín szép, ilyesmire számítottam: koszos, fémes, fényes szürke. Az állaga azonban már annyira nem aratott sikert nálam: a pici tégelyből eszembe sem jutott ujjal bányászni a festéket, de ecsettel sem volt könnyű, mivel a festék állaga kemény, száraz. Alaposan meg kellett vele harcolnom, hogy ki tudjam nyerni a festéket, viszont a szín a szememen kárpótolt.
Szemhéjalappal egész nap tartott, igazán tartós volt a szememen, bár tény, hogy sem fedett szemhéjam, sem zsíros bőröm nincs.
A színe tetszik, az állaga nagyon nem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

A színe tetszik, az állaga nagyon nem...

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Aluminium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.