Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krém-gél formula, mely akár 18 órán át megtartja intenzív színét. Nerm gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik. Nagyon kényelmes viseletet bizotosít.

5 féle színben kapható

Colette221

2014. szeptember 28.

Nekem az arany van meg. Ennél többre számítottam! 5 óra elteltével (alappal) inkább már csak a csillámok vannak a szememen, pedig ez állítólag extra lasting...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

eleonora

2014. szeptember 19.

A képen látható árnyalatban van meg. Egy probléma van vele; az ecset hiánya. Ujjal nagyon nehéz felvinni, ma találtam az ecseteim közül egyet, amivel többé-kevésbe egyenletesen fel lehet kenni. Nem értem, hogy egy ilyen kiszereléshez miért nem árulnak ecsetet, nem is igazán találok hozzávalót. A nehéz felvitelt leszámítva, nagyon szép színe van és tartós, de a fentiek miatt csak 3 pont, mert így nem szívesen használom, macerás. Ötlet, hogy milyen ecetet érdemes venni hozzá és hol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Garykata

2014. szeptember 3.

Nekem a Totally Taupe van meg,sötétebb szürkére számítottam..viszont ecsettel szépen fel lehet vinni, bár gyorsan kell vele dolgozni, és valóban ugyanolyan marad egész nap, és nem ül meg a redőkben.Szeretem, csak a szín intenzitása miatt húzok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Fruzsiika

2014. augusztus 30.

Kék van meg,de nekem nem jött be..Nehezen lehet leszedni de szerintem nincs olyan színe mint amit elképzeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

lollippi

2014. augusztus 30.

Egyelőre szemen még nem próbáltam, csak a kezemen. Vízzel sem jön le túl könnyen, magától viszont meg se moccan. Szépen, egyenletesen lehet felkenni. Remélem, szemen is ilyen jól fog teljesíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Azrail

2014. augusztus 8.

A szürke és az arany van meg, mindkettőt maximálisan imádom! Ecsettel nekem könnyű felvinni, tartós, nem gyűrődik fel, építhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Suwun

2014. július 15.

Én a lilát vettem meg. Bevallom, katalógus alapján sokkal-sokkal sötétebb színt vártam, ehhez képest alig csillámlik valami halvány lilás szín. Mivel nincs ecsetem, így elég bajosan veszem fel, sima applikátorral egyszerűen nem lehet ezt az állagot rendesen felkenni.Alig kapar ki valamennyit a tégelyből ugyanis. De ezen egy ecset majd biztosan segít.
Tartósnak mondjuk elég tartós, sokáig fenn marad, és így sem csúnya a színe, de ennél sokkalta másabbat vártam. Értem én, hogy marketing, és photoshop, én is használom, de ennyire ne legyen már valaminek a katalógusban csalóka színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Nikita0828

2014. július 7.

Nekem a lila van. Én ecsettel nagyon szepen fel tudim vinni. Tényleg mozdithatatlan ha egyszer feltettem.A strand próbàt is kiàllta.nem kenődött el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

beeszti90

2014. július 7.

Én a Forever Bronze árnyalatot vettem meg. A csomagolás szerintem is borzalmas, most még épphogy elérem az ujjammal a festéket, nem is tudom, hogy mi lesz, ha már nagyon fogy. A tartósságával és a színével meg vagyok elégedve, nekem alap nélkül simán bírja egy napot! Nem tudom, hogy más is észrevett-e olyat, hogy az első pár használatnál szinte semmit se csinált, aztán amikor átjutottam a felső rétegen, akkor kezdett el szépen mutatni valamit is. Összességében szeretem. Ezt használtam a legtöbbet ebben a hónapban! Csak a csomagolás miatt adok neki 4 pontot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

-Agi-

2014. június 25.

Szintén gold gleam árnyalatot rendeltem, nagyon tartós, de közel sem olyan jó a fedése, mint a katalógusban. Egy nagyon halvány (alig észrevehető) selyemfényű réteget képez, tényleg nehezen kenhető, két réteget egymáson nem bír el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Aluminium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.