Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krém-gél formula, mely akár 18 órán át megtartja intenzív színét. Nerm gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik. Nagyon kényelmes viseletet bizotosít.

5 féle színben kapható

TijuMK

2014. június 20.

Totally Taupe árnyalatom van. Maga a szín elég fura, sötétben koszos szürke, fényben fémes. A tégely tényleg nem nyerő, most 1,5 cm hosszú körmeim vannak, tehát esélytelen belenyúlni,maximum bele tudom szúrni az egész körmöm. Szóval nekem muszáj az ecset hozzá, de először egy puhább ecsettel próbálkoztam, aminek konkrétan elhajlottak a szálai mert olyan kemény a festék. Aztán már egy műanyag ferde ecsettel nyúltam bele, na arra végre rákönyörögte magát a festék. Felkenve, szép erős színt ad, egy húzással azt az árnyalatot kapom ami a tégelyben van. Tartósság szempontjából nekem lerobbanthatatlan, bár nem tartozom sem a fedett szemhéjú sem a zsíros bőrű emberek táborába. Összességében nekem tetszik, annyi csak hogy egy elég kemény ecset kell hozzá, mert nagyon száraz a festék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

v.szilvia789

2014. június 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, reménykedtem, hogy olyasmi lesz, mint a Color Tattoo. A koncepció valóban az lenne, de a kivitelezés messze áll tőle.
Sikerült ugyan abba tégelybe tenniük,amibe a szemhéjpúder alapozójukat. Elég kicsi a felülete, nehéz lesz kinyerni belőle a festéket.
Gold gleam árnyaltban rendeltem meg, alap nélkül nagyon halvány, nem egyenletes, morzsálódik. Avonos alappal a szín intenzívebb, könnyebb felvinni, de ha rétegezni akarom, elmaszatolja a már felvitt réteget. A fedése nem egyenletes, nem érzem gél-szerűnek az állagát, nagyon száraz a festék, ecsettel is küzdeni kellett, hogy kerüljön rá valami. Holnap teszek még egy próbát vele, de egyenlőre nem nyűgözött le, pedig az avonnak az extratartós holmijai jók szoktak lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Aluminium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.