Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Elbűvölő és romantikus illat a jázmin egzotikus, a vanília fűszeres és a pézsma érzéki jegyeivel. A visszafogott, mégis izgató illatkompozíció kifejezetten a romantikus, titokzatos, álmodozó nőnek készült.

Méret: 50 ml

Ár: 500 (vagy a teljes csomag 3000) + posta , Eladó: googles
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest (4., 15.), Göd, Fót, Dunakeszi körzet, fizetés: személyesen vagy Foxpost

Gigi11111

2017. január 20.

Nem szeretem a golyós deokat,de ez a kivétel ami erőssíti a szabályt :D Ajándék csomagba kaptam és ugy voltam vele kipróbálom,ha nem más megy a kukába. De bevált! Nagyon jó az illata,sokáig tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Gingerian01

2016. november 2.

Izzadságra nem a legjobb, és elég nedves érzést hagy maga után, viszont az illata teljesen egyezik a parfümmel, szóval ezért 3 helyett 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Chrisse

2016. július 6.

Nekem ez vált be eddig a legjobban a dezodorok közül, és méghozzá rettenetesen olcsó, mindig amikor kifogyó félben van pont akciós az újságban, így 350ftért tudom megvenni mindig :) Nekem ő a legtökéletesebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

elzi

2016. június 27.

Megvagyok elégedve ezzel a termékkel. Kellemes, hosszantartó, tartós az ilatta. Rendszeresen szoktam venni.Ár,érték,arény megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

panna25

2016. május 29.

Avon golyós dezodor?
Jöhet minden mennyiségben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Avon golyós dezodor?
Jöhet minden mennyiségben :)

tundeelza

2016. április 23.

Tetszik az édes illata, egész nap érződik. Mikor akciós akkor szoktam venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Tetszik az édes illata, egész nap érződik. Mikor akciós akkor szoktam venni :)

Kendralinx

2016. április 9.

az illata édeskés olyan tucat illat de nem tartós a golyós dezodor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

az illata édeskés olyan tucat illat de nem tartós a golyós dezodor

Wehler

2016. április 3.

Jaj ezzel melléfogtam. Nagyon sok idő, míg megszárad, néha fehérre, néha sikerül olyan vékonyan felkenni, hogy nem. Izzadást nem gátolja, csak minden mozdulatnál az orromba szökik a szaga... ami nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

igarel

2016. március 21.

Nagyon szeretem az illatát, megvettem a parfümöt is de annak van valamilyen "mellék-szaga" a bőrömön. A dezodoron viszont nem érzem és nagyon szeretem, ha nem fújok magamra parfümöt akkor szoktam ezt használni, visszafogott de mégis lehet érezni az illatát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Nicolett022

2016. február 15.

Az illata kellemes, de más pozitívumot nem tudok mondani. Nagyon sokáig ragadok tőle, ugyanúgy izzadok, foltot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol