Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Elbűvölő és romantikus illat a jázmin egzotikus, a vanília fűszeres és a pézsma érzéki jegyeivel. A visszafogott, mégis izgató illatkompozíció kifejezetten a romantikus, titokzatos, álmodozó nőnek készült.

Méret: 50 ml

Ár: 500 (vagy a teljes csomag 3000) + posta , Eladó: googles
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest (4., 15.), Göd, Fót, Dunakeszi körzet, fizetés: személyesen vagy Foxpost

Etta22

2016. február 3.

Több illatot is használtam már. Nekem mindegyik tetszett, de mint dezodor nem jött be. Elég izzadós típus vagyok, úgyhogy ezzel meg sem próbáltam a hétköznapokat. Punnyadós otthoni napokra esetleg, de akkor is zavart, hogy nagyon ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

sterlingsilver

2016. január 3.

Az illata jó, de mivel izzadós típus vagyok, nem sokat használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Az illata jó, de mivel izzadós típus vagyok, nem sokat használ.

redakkrisztinaa

2015. október 10.

Legalább 3-4 hanem 5 éve használom . Egyszerűen nem tudom megunni . Imádom az illatát , nagyon tartós ez lehet annak az oka , hogy nem vagyok azaz izzadékony tipus. Este mikor fürdök még akkor is érzem magamon az illatát. Picit ragad az elején , de ez hamar megszűnik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

vivicsibe1

2015. július 9.

Imádom az illatát,pedig én inkább gyümölcs fan vagyok és utálom az ilyen nőies illatokat,de ezt egyszerűen imádom.Kicsit nehezen szívódik be,de a nap végéig érzem az illatát ezért nagyon szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

amarillu

2015. június 10.

Nem féltem attól, hogy büdi leszek. Bár, ha egy kicsit is jobban izzadós az ember, szerintem meglátszik a ruhán az izzadtság. Nekem ez az egyetlen olyan deo az AVON-tól amely illat ügyileg elnyerte a tetszésemet. :)) De ezen kívül túl sok jót nem tudok mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

kisenikoke

2015. február 3.

Semmit nem csinált amit kellett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Semmit nem csinált amit kellett volna.

Vicus0803

2015. február 3.

Az illata jó csak az elején elég sokáig ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Az illata jó csak az elején elég sokáig ragad.

ritus206

2014. július 30.

Hasonlít a parfümhöz de kicsit tejesebb illat, nem olyan jó. Az izzadsággátló hatása gyengébb mint a stifteknek és nekem tönkre tette egy pár ruhámat, mert foltot hagyott.Volt amin nem csak folt volt hanem egyszerűen kimarta a színét.
Ez az illat volt a kedvencem, amikor megjelent akkor kezdtem el használni,sokat elhasználtam belőle mire rá jöttem hogy az illat nem minden.Izzadsággátló hatása nagyon gyenge volt, még az a szerencse hogy nem is volt rá szükségem.Igaz hogy az idő mindent megszépít, ezeket a negatív élményeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Violetta09

2014. február 21.

imádom szuperjó! 1 csepp izzadság sincs rajtam, pedig deo nélkül szét izzadom a fejem. Mellesleg annyira megtetszett az illata, hogy megrendeltem a Far Away parfümöt is :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 21.

Ancs

2014. január 26.

Szuper ez a dezodor csak egy a bajom vele nehezen szárad meg rajtam. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Szuper ez a dezodor csak egy a bajom vele nehezen szárad meg rajtam. :S

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol