Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Elbűvölő és romantikus illat a jázmin egzotikus, a vanília fűszeres és a pézsma érzéki jegyeivel. A visszafogott, mégis izgató illatkompozíció kifejezetten a romantikus, titokzatos, álmodozó nőnek készült.

Méret: 50 ml

Ár: 500 (vagy a teljes csomag 3000) + posta , Eladó: googles
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest (4., 15.), Göd, Fót, Dunakeszi körzet, fizetés: személyesen vagy Foxpost

Vivianka

2013. november 21.

Olcsó, az illata nagyon kellemes, de ezen kívül semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Olcsó, az illata nagyon kellemes, de ezen kívül semmi.

Dramira

2013. október 4.

Szeretem az illatát, a parfüm változatával is szoktam együtt használni! Nagyon finom, érzéki és kellemes illatot kölcsönöz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Maniac

2013. július 25.

Nagyon régóta szeretem az illatát, és ezt egész nap tartja, elég önmagában használni. A hatásába sem tudok belekötni, számomra tökéletes volt, amíg nem kezdtem el használni alumíniummentes deokat. De ezért itt nem vonok le pontot, mert egyébként teszi a dolgát, ahogy kell, és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

sheisanonymus

2013. június 17.

kicsit folyós, lassan szárad, viszont nagyon jó izzadásgátló, s tömény illata felér egy parfümmel.:) 4es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Ivett93

2013. május 21.

Illatát nagyon szeretem, de mint az összes avonos golyósnál azt vettem észre, hogy nagyon durván folyik, nem jó az állaga :/ Ára miatt kap tőlem 3 csillagot, amúgy 2 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

kozlokova73

2013. május 11.

Ezzel a dezodorral is elegedett voltam,igaz sotetebb ruhan foltot hagy,az illata mint a parfume. Az illata tartos. Nalam az megerdemli a maximimot. Es most meg annyit,hogy egyszer nagy melegben elfelejtettem a dezodort es szukebb trikom volt ,rendesen beizzadtam ,estere budi volt. Bar milyen dezodort hasznaltam mindig atutott hiaba volt kimosva. igy aztan mar most ugyelek arra,hogy ilyen modon meg ha veletlenul is ne tegyek tonkre egy jo cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 11.

vivien0721

2013. április 3.

Illata jó, de nem tartós. Hatékonysága 0! Csomagban volt, ezért birtoklom, de önállóan sosem venném meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Xinezia

2013. február 6.

Mind az illatával, mind az izzadásgátló hatásával elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Mind az illatával, mind az izzadásgátló hatásával elégedett vagyok.

farkash82

2013. január 14.

Nagyon szeretem a Far Away illatot, ezért megvettem ezt a golyós dezodort is, ami kellemes csalósás volt a többi parfümözötthöz képest. Míg a többi nem ér semmit izzadásgátlás terén, addig ez arra is jó. Nyári melegben is jól teljesít. Kicsit valóban sok parfümmel is használni, de mivel elég intenzív az illata nem kell még a parfümömet is pazarolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

somodiedo

2012. november 24.

Én szeretem, már többször újravásároltam, és még fogom is. Amikor akciós, általában akkor vásárolom, 300-400-ért teljesen megéri. Az izzadásgátló hatásával elégedett vagyok, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol